"לנתניהו אין מדיניות מול אירן"

מועמדת ראש הממשלה לשריון במקום ה-11 ברשימת הליכוד שוב נתפסת בהתבטאות נגד נתניהו. לאחר שאתמול פורסם כי מתחה על נתניהו ביקורת חריפה בשל עסקת שליט, הערב מתברר כי גם בנושא הגרעין האירני השניים חלוקים. "קשה להאמין שלנתניהו יש מדיניות למנוע מאירן לפתח נשק גרעיני", כתבה לפני שלושה חודשים

"לנתניהו אין מדיניות מול אירן" (Marc Israel Sellem/Flash 90)

מתרחקת משריון? אתמול (שבת) פורסם כי העיתונאית קרוליין גליק, מועמדת ראש הממשלה לשריון במקום ה-11 ברשימת הליכוד, תקפה את נתניהו בחריפות בשל עסקת שליט וכינתה אותו "לא מוסרי וחסר אחריות". בעקבות הפרסום פרסמה גליק סטטוס בפייסבוק ובו הבהירה כי המחלוקת המדוברת הייתה נקודתית וכי היא סומכת על נתניהו בנושא האירני. האומנם?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זה מה שכתבה גליק באתר האינטרנט שלה לפני שלושה חודשים בלבד: "הבעיה היחידה עם הרטוריקה של נתניהו היא שהיא אינה אמינה. בנקודת הזמן הזאת קשה להאמין שלנתניהו יש מדיניות למנוע מאירן לפתח נשק גרעיני".

"במהלך חמש וחצי השנים האחרונות כראש הממשלה, נתניהו נקט רק פעולות ספורדיות נגד אירן", הוסיפה. "כל מה שיש לנו זו הרטוריקה הצ'רצ'יליאנית של נתניהו, שלבדה לא תועיל בדבר למנוע מאירן להפוך למעצמה גרעינית".

מתקפה חריפה בשל עסקת שליט (Mako)

אתמול פורסם כי בטור שכתבה עבור אתר מאקו לפני מספר שנים, תחת הכותרת "העסקה הזו חתומה בדם יהודי", טענה גליק כי "במקרה הטוב נתניהו יוצא מהעסקה הזו כמנהיג חלש שנכנע למניפולציות של התקשורת הקיצונית והתבוסתנית בישראל. התקשורת תיזכר לדיראון עולם על כך שבמשך חמש שנים היא הובילה קמפיין שנועד לאלץ את הנהגת ישראל להיכנע לחמאס".

מטעמה של קרוליין גליק טרם נמסרה תגובה.