לבני נגד נתניהו: "רה"מ פוגע ביחסים עם ארה"ב"

ח"כ ציפי לבני מעלה את הטון במתקפה חריפה נגד ראש הממשלה נתניהו. בריאיון לפגוש את העיתונות היא טוענת כי נסיעתו לנאום בקונגרס האמריקני פוגעת ביחסים עם הממשל בוושינגטון, ואומרת כי הפערים בין מפלגתה הנוכחית לליכוד כמעט בלתי ניתנים לגישור. צפו בריאיון המלא

מספר שתיים ב"מחנה הציוני" מסירה את הכפפות: ח"כ ציפי לבני במתקפה חסרת תקדים על ראש הממשלה נתניהו שלטענתה פוגע בביטחונם חיילי צה"ל בכך שהוא מערער את היחסים עם הממשל בוושינגטון. "נתניהו מסוכן למדינת ישראל כבר הרבה זמן", טוענת מי שעד לפני חודשים ספורים הייתה שרה בממשלתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בריאיון לפגוש את העיתונות עם רינה מצליח אמרה לבני כי "הנסיעה של ראש הממשלה לארה"ב פוגעת בביטחון המדינה", עוד טענה לבני כי "מהרגע שנתניהו חרד לבחירתו הוא מאבד כל רסן, הוא מהמר על גורלה של ישראל".

"נתניהו מסיר מחיילי צה"ל את השכפ"ץ, ואת זה צריכה לדעת כל אם עברייה שהולכת להצביע", האשימה לבני. "נתניהו נוסע בשביל לקושש כמה קולות בבחירות על חשבון האינטרסים הביטחוניים של מדינת ישראל".

לבני התייחסה גם לאפשרות של חבירה לממשלת אחדות לנתניהו, הבהירה כי הדבר לא עומד על הפרק על לא שללה זאת על הסף. "דרכם היא לא דרכנו ולכן לא רואה אפשרות לשיתוף פעולה עם נתניהו", אמרה השרה לשעבר.

מהליכוד נמסר בתגובה לדבריה של לבני כי ״הדברים שייחסה ציפי לבני לראש הממשלה בנימין נתניהו הם הבל הבלים ולא נאמרו על ידו מעולם. נתניהו מעולם לא אמר שהתערב בבחירות בארה״ב - זהו שקר וכזב - ומעולם לא התערב בהן. ציפי לבני פוגעת בביטחון ישראל כאשר היא מצטרפת למתקפה על ראש הממשלה משיקולים פוליטיים צרים - במקום להתלכד סביבו במאבק נגד התחמשות איראן בנשק גרעיני״.