אראל סג"ל ישוריין ברשימת הליכוד?

ראש הממשלה בנימין נתניהו ממשיך לחפש אחר כוכבים שיצטרפו לרשימת מפלגת הליכוד לכנסת: מחר הוא צפוי להיפגש עם העיתונאי אראל סג"ל ולהציע לו את המקום ה-11 ברשימת הליכוד. בידי נתניהו נמצאת האפשרות לשריין מועמד מטעמו גם במקום ה-23 ברשימה. סג"ל בתגובה: "לא קרה כלום, אין תגובה"

מהטלוויזיה והרדיו לכנסת? אראל סג"ל (חדשות 2)

עיתונאי נוסף בדרך לפוליטיקה? ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי לפנות מחר (שישי) זמן מהלו"ז העמוס שלו ולהיפגש עם העיתונאי ארא"ל סגל. נתניהו צפוי להציע לסג"ל את המקום ה-11 ברשימת הליכוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סג"ל הגיב הערב בהומור לדברים: "לא קרה היום כלום, אין תגובה". סג"ל הוסיף, בריאיון משותף עם חברי להקתו "נאג' חמאדי" אצל יואב קוטנר כי הוא "חייל של רוקנרול - אני לא עוזב את הלהקה הזו".

ככל הידוע נתניהו טרם החליט את מי לשריין במקום ה-23 ברשימה, שנמצא גם כן לשיקול דעתו, אם כי ההערכה היא שנתניהו ינסה לשריין במקום זה אישה. על נתניהו להגיש את שמות המועמדים לשריונים עד ליום רביעי הקרוב - ה-28.1, אז תיסגר רשימת המועמדים לכנסת.

עיתונאי שגם מזמר (חדשות 2)

סג"ל בן ה-44 החל את דרכו בתקשורת בעיתון "מעריב" בשנת 1999, ולאחר מכן עבר לעיתון "מקור ראשון" ולרדיו ללא הפסקה. בשנים האחרונות סג"ל נמנה על להקת העיתונאים "נאג' חמאדי", לצד עבודתו כשדרן ברדיו "גלי ישראל", בערוץ 20 ובערוץ הראשון כאחד ממגישי "מבט" ו"מבט לילדים".

"לא נעשתה פנייה רשמית". דמידוב (חדשות 2)

גם דמידוב ישוריין?

בשבוע שעבר פורסם לראשונה בחדשות 2 כי נתניהו בוחן אפשרות לשריין מקום לשחקן התיאטרון ישראל (סשה) דמידוב ברשימת הליכוד לכנסת. דמידוב, בן 57, נולד בברית המועצות ועלה לישראל בשנת 1990, ונחשב לאחד משחקני התיאטרון המוערכים בישראל וזוכה לפופולריות רבה בקרב ציבור העולים ובציבור הכללי. דמידוב מסר בתגובה כי לא נעשתה אליו פנייה רשמית.

לפני כשבועיים, לראשונה בתולדות המדינה, פנה נתניהו כיו"ר מפלגת הליכוד לציבור הרחב - וביקש ממנו להמליץ על מועמדים שיאיישו את רשימת המפלגה לכנסת הבאה. "אזרחי ישראל, חברות וחברים יקרים", כתב נתניהו בפייסבוק ובטוויטר, "אשמח לקבל מכם הצעות ורעיונות לבחירת מועמדות או מועמדות".