קמפיין מרצ: גם השמאל יודע לחגוג

במפלגה נענו לקריאת התיגר שהציבו להם בנט ונתניהו והפיקו קליפ ססגוני לקראת הבחירות. לאורך הסרטון חוזרת הסיסמה הקוראת להכניס את מרצ לממשלה הבאה. הקליפ מלווה בשירה ובריקודים של המועמדים לכנסת, יחד עם פעילים ומתנדבים. גלאון: "אנרגיות של 10 מנדטים"

אחרי שלל הסרטונים הוויראליים של מפלגות הימין, במרצ החליטו להרים את הכפפה והעלו היום (חמישי) לרשת סרטון בחירות מושקע. בסרטון החדש נראים חברי המפלגה "עושים שמח" בחתונה מנומנמת ומשעממת, בליווי אלכוהול ומוזיקה קופצנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפי הסיסמה, שחוזרת על עצמה לאורך הקליפ כולו, קוראים זהבה גלאון וחבריה לבוחרים להצביע למפלגתם על מנת שזו תוכל להיכנס לממשלה - דבר שלא קרה ב-20 השנים האחרונות. 

את צלילי הג'ינגל כתב והלחין דורון מדלי. על השירה והריקודים אמונים נציגי רשימת המפלגה לבחירות, שנבחרו ביום שני האחרון, ביחד עם עשרות מתנדבים ופעילים. בסרטון עצמו נראית גלאון רוקדת ושרה עם חבריה למפלגה, ואפילו שותה צ'ייסר. גם ח"כ אילן גילאון מפזז עם הקלנועית שלו על רחבת הריקודים.

ראש מרצ גלאון הבטיחה כי מפלגתה תהיה ההפתעה הגדולה של הבחירות הקרבות. "האנרגיות שאתם רואים בקליפ הן אנרגיות של 10 מנדטים", ציינה גלאון. "מרצ תהייה ההפתעה של הבחירות האלה ואני מזמינה את כולם הערב לחגוג איתנו בתל אביב".