סגן שר האוצר: "הוספנו לחרדים כדי שייצאו לעבוד"

באירוע "שבתרבות" שנערך בכפר סבא התייחס חבר הכנסת מיקי לוי (יש עתיד) למספר סוגיות בתקציב, ואמר כי "המפלגה עומדת בהבטחותיה לבוחר ולמעמד הביניים.. הוא הוסיף, כי "לא צריך לשפוט אותנו רק בתוך חודשיים שבהם אנחנו נמצאים בממשלה"

(רויטרס)

סגן שר האוצר, מיקי לוי, אמר באירוע "שבתרבות" בכפר סבא כי לו וללפיד לא היה ידוע מהו גודל הגירעון התקציבי. הוא הוסיף, כי למרות הגזירות - משרדו לא קיצץ בתקציבי החרדים, אלא הוסיף כדי להביא ליציאתם לעבודה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"התוספת לחרדים היא למען פרויקט להשמת החרדים בשוק העבודה", אמר לוי. סגן השר לוי ציין עוד, כי מפלגתו "עומדת בהבטחותיה לבוחר ולמעמד הביניים. לא צריך לשפוט אותנו רק בתוך חודשיים שבהם אנחנו נמצאים בממשלה".

הוא הוסיף, כי "שר האוצר מתכוון לבצע רפורמות בנמלים ובחברת החשמל. הערב תהיה ישיבה בביתו של לפיד בנושא הריכוזיות במשק". עוד אמר, כי תכנית הקיצוצים של משרד האוצר "לא פגעה בזקנים ובסטודנטים", וציין כי "קצבאות הילדים לא יינתנו למשפחות עשירות".

סגן השר לוי אמר את הדברים לאחר שהשבוע התכתשו יושב-ראש ש"ס, אריה דרעי, ושר האוצר לפיד, על סוגיית הקיצוץ ברשת החינוך "אל המעיין" של ש"ס. תחילה, הכריז דרעי כי בעקבות דיונים שנערכו בנושא - הקיצוץ ירד לפי שעה מהפרק, אך בהמשך, תקף לפיד את הראשון ואמר כי "הוא עשה עלינו סיבוב ושיקר".