ח"כ ניצן הורוביץ צפוי להתמודד על ראשות העיר תל אביב

חבר הכנסת ממרצ יכנס ביום שני מסיבת עיתונאים, במהלכה יודיע ככל הנראה על התמודדות על תפקיד ראש העיר תל אביב יפו בבחירות המונציפליות הקרובות

ניצן הורוביץ בכנסת. בקרוב בעיריית ת"א? (חדשות 2)

חבר הכנסת ממפלגת מרצ ניצן הורוביץ צפוי להודיע בשבוע הבא על התמודדותו במירוץ לראשות העיר תל אביב-יפו. הורוביץ יכנס מסיבת עיתונאים ביום שני, במהלכה הוא עתיד להודיע על החלטתו בעניין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחרונה נפוצו שמועות בסביבתו של העיתונאי לשעבר, בנוגע להמשך דרכו הפוליטית. על פי הדברים, ח"כ הורוביץ, שלאחרונה נבחר לקדנציה שנייה בכנסת, התחבט כבר זמן רב בנוגע לאפשרות שיתמודד על ראשות העיר תל אביב יפו בבחירות לרשויות המקומיות שיתקיימו בנובמבר.

אחר הצהריים נשלחה הזמנה לכלי התקשורת למסיבת עיתונאים שיערוך הורוביץ בשבוע הבא, הודעה שהסירה למעשה את הערפל סביב המשך דרכו של חבר הכנסת.

ממערכת החדשות לחדרי הוועדות בכנסת

הורוביץ החל את דרכו הפוליטית בשנת 2008, כשהודיע על עזיבתו את תפקידו האחרון כעורך חדשות החוץ בערוץ 10. כבר אז נודע הורוביץ באג'נדה ליברלית וסביבתית. באולפן החדשות דיבר נחרצות על חשיבות המעבר ל"אנרגיה ירוקה" בד בבד עם הצורך הדחוף בניהול מו"מ פעיל מול הפלסטינים.

כחבר כנסת מטעם מרצ, עמד הורוביץ , הומוסקסואל מוצהר, בראש השדולה במאבק בהומופוביה ועמד מאחורי הצעות חוק רבות הנוגעות לתחומי דת ומדינה, רפורמות סביבתיות והגנה על בעלי חיים. בין השאר פעל להעברת הצעת חוק הנוגעת לחופש בחירה בין נישואים אזרחיים לנישואים דתיים‏, לחוק יסוד חופש הביטוי וההתאגדות, להצעת החוק לאיסור אפליית תלמידים, ואף לחוק להגנת הסופרים והספרות בישראל.