ליברמן הציג את רשימת "ישראל ביתנו"

על רקע פרשת השחיתות שבהן נקשרה מפלגתו והידרדרותה בסקרים, הציג יו"ר "ישראל ביתנו" אביגדור ליברמן את רשימת המפלגה לכנסת ה-20. אורלי לוי-אבקסיס דורגה שנייה ושרון גל שובץ חמישי. אלכס מילר וליאון ליטינצקי נדחקו למקומות לא ריאלים

יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, חשף הערב (שני) את רשימת המפלגה לכנסת, שבה התבלטו בעיקר מי שנדחקו רגליהם אל המקומות הלא ריאלים, בהם ח"כ אלכס מילר, ליאון ליטינצקי, שמעון אוחיון ומשה מוץ מטלון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זו רשימת "ישראל ביתנו" לכנסת ה-20:

1. אביגדור ליברמן
2. אורלי לוי-אבקסיס
3. סופה לנדבר
4. אילן שוחט
5. שרון גל
6. חמד עמאר
7. רוברט אילטוב
8. עודד פורר
9. יוליה מלינובסקי
10. שירה מיסטריאל
11. אלכס מילר
12. ליאון ליטינצקי
13. ארקדי פומרנץ
14. שמעון אוחיון
15. שאדי חלול
16. משה מוץ מטלון
17. אלכס קושניר
 

לאחר שערף את צמרת המפלגה, הציג ליברמן את הנבחרת החדשה שתתמודד על מקום בכנסת ה-20. בין השאר בולטת מועמדותם של ח"כ אורלי לוי-אבקסיס, שמדורגת במקום השני, כשמיד אחריה ממוקמת השרה סופה לנדבר. העיתונאי לשעבר שרון גל דורג גם הוא בראש הרשימה וזכה למקום השישי הריאלי.

העשירייה הראשונה

בין השאר בלטה סגירת החשבונות של ליברמן עם ותיקים במפלגה, בהם אלכס מילר וליאון ליטינצקי, שדורגו במקום ה-11 וה-12 שעל פי הסקרים אינם ריאלים. גם שמעון אוחיון נדחק הרחק מהצמרת על המקום ה-14.

קודמה למקום ה-2 ברשימה. ח"כ לוי-אבקסיס (חדשות 2)

לפני שהציג את הרשימה, הזכיר ליברמן את סגנית השר הנחקרת. "אני רוצה כמובן להודות למזכ"לית המפלגה שהחליטה שהיא לא מגישה מועמדות פאינה קירשנבאום", אמר. "אני מקווה שאחרי שהעננה תעבור היא תוכל להצטרף שוב לשורותינו".