הערעור התקבל: חוטובלי מזנקת למקום ה-20

ועדת הבחירות של הליכוד קיבלה את עתירתה של ח"כ ציפי חוטובלי שטענה לאי סדרים בהצבעה. בעקבות ההחלטה תדורג חוטובלי במקום ה-20 על חשבונו של ח"כ אבי דיכטר שהידרדר למקום ה-26. "החלטה אמיצה", טענה חוטובלי, "אני מגויסת כעת להצלחת התנועה"

זריקת עידוד, חוטובלי (פלאש 90)

ועדת הבחירות של הליכוד החליטה היום (שני) לקבל את הערעור שהגישה סגנית השר, ח"כ ציפי חוטובלי, לתוצאות הבחירות המקדימות שנערכו לפני יותר משבועיים במפלגה. המשמעות: חוטובלי שנבחרה תחילה למקום ה-26 הגבולי, מזנקת למקום ה-20 ברשימה במקומו של ראש השב"כ לשעבר אבי דיכטר שהצטרף לאחרונה לליכוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חוטובלי, שטענה לאי סדרים בהליך ההצבעות, הביעה שביעות רצון על ההחלטה שצפויה להשאיר אותה בכנסת - גם בקדנציה הבאה. "אני מברכת על אומץ הלב של ועדת הבחירות לעשות צדק עם רצון הבוחר ולתקן את אי הסדרים שנפלו בהליך הבחירות", אמר חוטובלי לאחר קבלת ההחלטה.

עוד הוסיפה חוטובלי כי "אין לי ספק כי חלק גדול מהפגמים שנפלו בהליך נבעו משיטת ההצבעה הידנית שהזמינה טעויות אנוש רבות כטעויות חישוב והקלדה אותן חשפנו בהליך הערעור. הדבר החשוב ביותר כעת הוא לדאוג להצלחת הליכוד בבחירות".

היא הוסיפה כי "כמו תמיד אני מגויסת להצלחת תנועת הליכוד כדי שנוביל את המדינה גם אחרי ה 17 במרץ. לאורך הערעור הדגשתי כי אין יריבות אישית ביני ובין אבי דיכטר ואני בטוחה שגם הוא יוכל להיות חלק מהנבחרת בכנסת הבאה".

מידרדר ברשימה, דיכטר (פלאש 90)

הנפגע העיקרי מהמהלך הוא ראש השב"כ לשעבר, ח"כ אבי דיכטר, שסירב לקבל שריון על ידי ראש הממשלה וביקש לעמוד לבחירה. הוא יוצב כעת במקום ה-26 ברשימה, שעל פי הסקרים האחרונים מעמיד את כניסתו לכנסת הבאה בספק גדול.