הפגנה נגד יאיר לפיד: "הכסף בידיים שלו"

עשרות מפגינים מול ישיבת סיעת "יש עתיד" בתל אביב ומוחים נגד הגזירות הצפויות. הם חסמו את דרכם של השרים פירון וגרמן עד שהמשטרה התערבה. "אנחנו נלחמים למען הציבור החלש", אמר אחד הפעילים. לא נניח למפלגה שמאפשרת תספורות לטייקונים"

שעות ספורות לאחר ששר האוצר יאיר לפיד פרסם עוד סטטוס בעמוד הפייסבוק שלו, שבו התייחס לגזירות הצפויות, הגיעו עשרות בני אדם להפגין מול מטה מפלגת יש עתיד בתל אביב, שם נערכת הערב ישיבת סיעה. הם קוראים קריאות נגד הקיצוצים ומוחים על התנהלותו של לפיד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כ-50 המפגינים נושאים שלטים שעליהם נכתב בין היתר "בלי קיום וכבוד אין עתיד", "בלי דיור ציבורי אין עתיד", חלק מהמפגינים לובשים חולצות שעליהן נכתב "לא נחמדים". הם קוראים קריאות נגד הקיצוצים.

שר החינוך הרב שי פירון ושרת הבריאות יעל גרמן הגיעו למקום והמפגינים חסמו את דרכם במשך כמה דקות ומנעו מהם להיכנס. כוחות המשטרה שנמצאים במקום ומאפשרים את קיום ההפגנה התערבו ואפשרו את כניסתו של פירון.

"מפגינים למען החלשים" (איתי פיליבה)

"מפגינים למען הציבור החלש"

תמיר חג'ג', אחד הפעילים החברתיים שנמצאים בהפגנה, אמר לחדשות 2 באינטרנט: "אנחנו מפגינים למען הציבור החלש , למען הקשישים, נגד הגזירות המתוכננות, לא נניח לפלגת יש עתיד שעושה תספורות לטייקונים".

לדברי חג'ג', "עכשיו הכסף בידיים שלו (של לפיד). עכשיו הוא לא יכול לקחת את הכסף שלנו ולהמשיך עם הגזירות המתוכננות, להקל על העשירונים העליונים ולהמשיך בדיוק אותה מדיניות של ראש הממשלה נתניהו, אלא להתחשב בכל הציבור".