הון שקוף: כמה שווים הרצוג ולבני?

ראשי "המחנה הציוני" מצטרפים ליוזמה של תכנית חיסכון: במסגרת הפינה "הון שקוף" פתחו הרצוג ולבני את הארנק וחשפו כמה כסף נמצא בחשבון הבנק שלהם ומה שווי נכסיהם

כמה הם שווים? במסגרת הפינה "הון שקוף" בתכנית חיסכון מתבקשים נבחרי הציבור להצהיר על ההון שברשותם. הערב (ראשון), אחרי זהבה גלאון ואביגדור ליברמן, הסכימו ראשי "המחנה הציוני" יצחק (בוז'י) הרצוג וציפי לבני לפתוח בפני חדשות 2 את הארנק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ברשותו של הרצוג מכונית סוזוקי 4SX שנת 2011. נכסי הנדל"ן שברשותו הם בית הוריו בשכונת צהלה בתל אביב, בשווי מוערך של 7-8 מיליון שקלים, דירת חדר בחיפה (עדיין במשכנתא), וזכויות עם אמו בקרקע בשכונת הגוש הגדול בתל אביב.

הצהרת ההון של יצחק הרצוג (חדשות 2)

יתרת החשבון שבבעלותו עומדת על 5,037- שקלים, המשכנתא שלו עומדת על 1,500 שקלים, קופות הגמל ותכניות החיסכון שלו מסתכמות ב-585 אלף שקלים, וסך הפיקדונות בבנקים מסתכמים ב-2.6 מיליון שקלים.

מספר 2 במחנה הציוני נוסעת במכונית סובארו B9 משנת 2010. נכסי הנדל"ן ברשותה הם בית ברמת החייל בתל אביב, שנרכש בשנת 1984 ב-82 אלף דולרים ושוויו מוערך כעת ב-4.5-5 מיליון שקלים. כמו כן, לבני היא יורשת של שליש דירה בתל אביב, שליש דירה ברעננה ושישית מגרש בפתח תקווה.

הצהרת ההון של ציפי לבני (חדשות 2)

יתרת החשבון בבעלותה עומדת על 34 אלף שקלים, קופות הגמל וקרנות ההשתלמות שלה הן בסך 2.5 מיליון שקלים, ובבעלותה ניירות ערך בשווי 2.5 מיליון שקלים.

בינתיים אנחנו ממשיכים לבקש מפוליטיקאים נוספים לחשוף את היקף רכושם - כפי שמקובל במדינות רבות בעולם.