מצנע: "מרגיש כמו כוכב שנבעט"

חבר הכנסת מטעם התנועה שלא שובץ ברשימת המחנה הציוני לכנסת תקף בחריפות את יו"ר התנועה וטען כי היא "אוספת כוכבים ולאחר מכן בועטת בהם". מצנע יצא גם נגד מקרים דומים שאירעו במפלגות אחרות: "מדובר בתופעה מסוכנת שצריכה לעבור מהעולם"

"תופעה מסוכנת". מצנע (אקדמית גורדון)

שבועות ספורים לאחר שהוצא מרשימת מפלגת "התנועה" לכנסת, יצא היום (שבת) חבר הכנסת עמרם מצנע במתקפה חריפה נגד יושבת הראש, ציפי לבני, שהדיחה אותו וחברה למפלגת העבודה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"התופעה שיש היום יותר ויותר מפלגות שהעומד בראשן אוסף כוכבים ואחר כך בועט בהן היא תופעה מסוכנת לדמוקרטיה", אמר מצנע באירוע "שבתרבות" שנערך בגלבוע. "אני מרגיש כמו כוכב שנבעט".

חבר הכנסת מטעם התנועה חשף כי פרש מהחיים הפוליטיים שלא מרצונו. "עזבתי את הפוליטיקה לא בגלל רצוני החופשי", הוא הבהיר. "השיקולים האם מישהו יהיה ברשימה הם לא שיקולים ממלכתיים ענייניים, הם שיקולים אחרים".

בדבריו, התייחס מצנע גם לנעשה במפלגות אחרות בהן מסיימים חברי כנסת ושרים את תפקידם על פי החלטת יושב ראש המפלגה. "ניתן לראות את רשימת האנשים שנזרקים החוצה מהפוליטיקה בגלל יושרם, אמינותם ויכולתם הביצועית", הוא ציין. "אפשר לראות מה קורה בישראל ביתנו עם אהרונוביץ' ושמיר, שלא דבק בהם דבר ממה שקורה במפלגה היום. התופעה בעייתית והיא צריכה לעבור מהעולם".