דיכטר: "מאות קולות הושגו במרמה"

מתקפה חריגה של ראש השב"כ לשעבר אבי דיכטר, שהתמודד בפריימריז בליכוד על מקום ברשימת המפלגה לכנסת. אחרי שפורסם כי חוטובלי גברה עליו בכמה עשרות קולות, מאשים דיכטר: "קלפיות נעדרו ובושלו, אפנה לעליון"

הקרב על המקום ה-20 (פלאש 90 מארק ישראל סאלם)

הפריימריז בליכוד נערכו אומנם לפני יותר משבועיים, אבל המחלוקת סביב המקום ה-20 ברשימת המפלגה לכנסת נמשכת: בפוסט שפרסם היום (שישי) בפייסבוק תקף אבי דיכטר בחריפות את מנגנון הבחירות המקדימות במפלגה, רמז לשחיתות ואף איים בפנייה לבית המשפט העליון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"היום ברור לחלוטין שמאות קולות הושגו במרמה במעטפות כפולות", כתב דיכטר בפוסט שפרסם בפייסבוק. "אותם קולות נספרו בהפרש של ימים עד שבוע ממועד הספירה הרשמית והובילו למצב אבסורדי בו חוטובלי גוברת על כל המועמדים ומוצבת לכאורה במקום הראשון בין כל מתמודד הליכוד בקלפיות המדוברות".

למחרת הבחירות המקדימות הוכרז כי דיכטר גבר על חוטובלי והשתבץ במקום ה-20 הריאלי. חוטובלי לעומת זאת שובצה במקום ה-26 שלא בהכרח מוביל לכנסת. עם זאת, לאחר ששני הצדדים ערערו פורסם כי חל מהפך בספירה וחוטובלי היא שתשובץ במקום ה-20.

"הסיפור רחוק מלהסתיים", הכריז דיכטר, ומוסיף כי רק ביום שני הקרוב יקבל יושב ראש ועדת הבחירות במפלגה החלטה בערעורי השניים. "אם הקלפיות ש'נעדרו' ו'בושלו' במשך ימים לא ייפסל - הסיפור ימשיך לידון במחוזי ואף בעליון".