ח"כ רגב מתכוננת לחג: "עבדתי קשה בניקיונות"

גם במערכת הפוליטית נערכים לערב חג החירות: ח"כ רגב מצחצת את ביתה בימים האחרונים, ואילו ח"כ פייגלין יאפה מחר מצות בחצר ביתו, ומזמין את כולם: "תזיעו יחד איתי"

רגב שוטפת כלים, היום (פייסבוק)

בהפסקות שבין הצעת חוק אחת לאחרת, ותוך כדי ההסתגלות לתפקיד החדש, גם חברי הכנסת נערכים לקראת חג הפסח בניקיונות ובבישולים. ח"כ מירי רגב (הליכוד) החלה בניקיונות כבר לפני מספר ימים, ואילו ח"כ משה פייגלין (הליכוד) מתכונן לאפות מחר מצות בחצר ביתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני לא יודעת מה איתכם השנה, אבל אני עבדתי מאוד קשה בניקיונות", כתבה ח"כ רגב בעמוד הפייסבוק שלה. "לא משנה כמה מתחזקים את הבית, זה תמיד נראה כאילו שזה לא מספיק. הערב מחכה לנו ביעור חמץ - אני חוזרת לניקיונות".

את החג היא תערוך עם עוד 30 מבני משפחתה בביתה בראש העין, ועל התפריט המורכב היא כבר עומלת. "אמא שלי מכינה את הדגים ואת המרק ואני מכינה נתח בשר עם פטריות, עופות ללא עצמות ממולאים באורז צנוברים וצימוקים, תפוחי אדמה ובצל, אורז עם צימוקים, כרובית ופסטל", פירטה רגב בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. יום למחרת תארח רגב עוד 30 בני אדם לברביקיו בביתה. בין הבשרים: סטייקים, צלעות ושיפודים.

מחר יאפה ח"כ פייגלין מצות בחצר ביתו שבגינות שומרון. "כמדי שנה, גם השנה אני מתכוון לאפות מצות בחצר ביתי כפי שנהוג בערב פסח - לאחר חצות היום", כתב פייגלין בעמוד הפייסבוק שלו. "אני מזמין אתכם להצטרף אלי לחווייה המיוחדת הזו, ולהזיע יחד איתי באפיית המצות לכבוד ליל הסדר. פייגלין בירך את כל בית ישראל בחג פסח שמח: "שנזכה באמת להתחדש ולהמשיך במשימתנו הלאומית - לבשר חירות לעולם כולו. שנזכה לחג של קירבה משפחתית, איחוד לבבות, שלווה ואהבת ישראל".

פייגלין יאפה מצות בביתו (פייסבוק)

לבני ערכה הרמת כוסית לפסח בביתה

שרת המשפטים ח"כ ציפי לבני (התנועה) קיימה כבר אתמול הרמת כוסית לכבוד פסח בביתה. "היה אמנם צפוף אבל חם ומלא שמחה ותקווה", היא סיפרה והוסיפה כי "המפגש היה גם כדי לומר תודה לכולם על העזרה וההתגייסות בבחירות וגם כדי לומר שהמשימה לא הושלמה".

סדר הפסח של הבית היהודי (פייסבוק)

היום גם התקיים סדר פסח במשכנו של השר אורי אריאל (הבית היהודי) עם כסא כבוד ריק למען יונתן פולארד. באירוע נכחו כמעט כל יושבי ראשי הסיעות השונות וח"כים נוספים. "בירכנו יחד שעוד השנה נזכה לראות בשובו של אחינו יהונתן - אמן שתפילתנו תתגשם", כתבה ח"כ איילת שקד (הבית היהודי) בעמוד הפייסבוק שלה.