"טיפוס יוצא דופן עם לשון חריפה"

כך ספדה ח"כ יחימוביץ' למרינה סולודקין ז"ל. סולודקין נמצאה הערב בחדר בית המלון שבו לנה כשהיא ללא רוח חיים. היא נפטרה בגיל 60 והותירה אחריה בעל ושני בנים. גם רה"מ נתניהו ספד לה ואמר כי "מרינה סולודקין הייתה נציגת ציבור ערכית"

מרינה סולודקין ז"ל (אתר הכנסת)

רה"מ נתניהו ספד לח"כ לשעבר מרינה סולודקין , ואמר כי הוא מביע צער עמוק על פטירתה. "מרינה סולודקין הייתה נציגת ציבור ערכית שאוזנה הייתה תמיד קשבת לבעיות של אזרחי ישראל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גם יו"ר מפלגת העבודה שלי יחימוביץ' הגיבה על פטירתה של ח"כ לשעבר מרינה סולודקין. "מרינה הייתה אדם מבריק, עם השכלה כלכלית נרחבת, דעתנית, אמיצה וחרוצה. היינו חברות, ולא פעם התייעצתי אתה בעניינים פוליטיים וכלכליים. העצות שלה היו החלטיות ומדויקות. הובלנו יחד את המאבק בתוכנית ויסקונסין, וחוקקנו יחד חוקים. טיפוס יוצא דופן עם לשון חריפה. היא עזרה באופן אישי לאלפי אנשים והייתה פרטנרית נפלאה. קבענו להיפגש בשבוע הבא, ועכשיו בא המוות הלא צפוי שלה, ואני מאוד עצובה. הציבור בישראל הפסיד פרלמנטארית נהדרת שדלתה פתוחה ואוזנה קשובה לכל מצוקה וסבל. יהי זכרה ברוך"

תגובת ח"כ דני דנון - "מרינה סולודקין ז"ל שירתה את ציבור העולים במסירות ובנמרצות. טובת העולים תמיד הייתה לנגד עיניה. בעת כהונתי כיו"ר ועדת עלייה וקליטה קידמנו יחדיו נושאים חשובים רבים. היה לי הכבוד לשתף עימה פעולה ולעבוד יחדיו".