אריה דרעי: "הממשלה תורכב מבני המעמד העליון"

המו"מ הקואליציוני בין הליכוד-ביתנו ליש עתיד עדיין בעיצומו, ומבנה הממשלה עוד לא נקבע סופית, אבל יש מי שכבר מסכם. בסטטוס תקיף במיוחד תוקף בכיר ש"ס אריה דרעי את הקואליציה הצפויה וקובע: "לנגד עינינו מכוננת ממשלה בורגנית אשר מבין ראשיה אין מי שיודעים מצוקה מה היא"

"ממשלה בורגנית", אריה דרעי (חדשות 2)

ש"ס נגד נתניהו והממשלה המתגבשת: לאחר שארבעת שרי המפלגה החרדית לא הגיעו היום לישיבת הממשלה, תוקף הערב אריה דרעי את המשתתפים במו"מ הקואליציוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"לנגד עיננו מכוננת ממשלה בורגנית, אשר מורכבת לראשונה כל כולה מבני המעמד העליון, ממשלה אשר מבין ראשיה אין מי שיודעים מצוקה מה היא, ואם לא די בכך, הם גם אלה שאמורים לחתוך בבשר החי, לבצע את הקיצוצים הקשים המתוכננים, שהנפגעים המידיים שלהם הם השכבות החלשות, הם לצערי אלו שיקבעו את סדרי העדיפויות", כתב דרעי בדף הפייסבוק שלו.

לדבריו, "אנחנו עדים למצב אבסורדי בו ניתן להחרים ציבור שלם, מצב בו תנועות פוליטיות חוקיות במדינת ישראל יכולות להצהיר בריש גלי כי שני מיליון אזרחים במדינת ישראל מוחרמים מבחינתם, סתם כי כך דורש מאזן הנוחות שלהם. החרמה של ציבור אסור שיהיה לה מקום בישראל, אסור לתת לה יד, היום מחרימים חרדים, מחר יחרימו ערבים, מתנחלים, עולי חבר המדינות וכן על זה הדרך, כך אומרת 'הפוליטיקה החדשה'".

בדבריו פנה דרעי לראש הממשלה: "לא תוכל לרחוץ בניקיון כפיך... אין לי ספק שההיסטוריה תשפוט ובחומרה את מי שנתן ידו למצב הזה, נכון, תירוצים ישנם למכביר, אילצו אותך אמרת, אפילו טרחת לגנות, אבל אלו תירוצים שאינם שורדים את מבחנה המחמיר של ההיסטוריה".