דרעי מאיים לפרוש מש"ס: דורש להיות יו"ר

את כישלון המפלגה החרדית במערכת הבחירות האחרונה, תולה אריה דרעי בהנהגה המשולשת. הוא מאיים עכשיו כי אם הרב עובדיה לא ימנה אותו ליו"ר התנועה – הוא יפרוש ויעבור להתמודד על תפקיד ראש העיר ירושלים

ראש עיריית ירושלים הבא? (AP)

ההנהגה המשולשת של מפלגת ש"ס לא הוכיחה את עצמה וכפי שזה נראה כרגע, לראשונה אחרי שנים, תשב המפלגה החרדית באופוזיציה. כעת טוען אריה דרעי בפני מקורביו כי אם לא ימונה לעמוד בראש במפלגה, יתפטר מהכנסת ויתמודד על ראשות עיריית ירושלים - כך מפרסם הבוקר עיתון "מעריב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גורמים המקורבים להנהגת המפלגה טוענים כי בשיחות פרטיות, דורש חבר הכנסת אריה דרעי מהרב עובדיה יוסף למנות אותו ליושב ראש ש"ס ולשים סוף להנהגה המשותפת לצד אלי ישי ואריאל אטיאס. דרעי תולה את האשמה בכישלון המפלגה בבחירות ובמגעים הקואליציוניים, בכך שאין מנהיג בודד למפלגה.

עוד טוענים המקורבים כי דרעי הציד בפני הרב עובדיה אולטימטום ורמז כי אם דרישתו לא תענה - הוא יעזוב את המפלגה ויכריז על הצטרפותו למרוץ על ראשות עיריית ירושלים. "אין ולא הייתה אפשרות לתפקד בצורה כזאת", אמר דרעי על ההנהגה המשותפת.

"כל אחד מאיתנו מכשיל את השני, כי ככה זה בנוי, אין מרות, אין היררכיה, אין שום יכולת לקבל החלטות", הוא התלונן בפני מקורביו. "אין מצב כזה בשום מקום בעולם, לא בשום גוף פוליטי, לא במפעל ולא במערכת עיתון".