פרץ הגיש תלונה נגד יחימוביץ'

ההאשמות של יחימוביץ' לפיהן פרץ נתן שוחד לכאורה בפריימריז של מפלגת העבודה מגיעות לוועדת האתיקה של הכנסת. ח"כ פרץ, שמכחיש בתוקף את כל ההאשמות, אומר כי יחימוביץ' עברה על כללי האתיקה של הכנסת, משתמשת בחסינותה שלא כדין ועיתוי הפרסום מעיד על חוסר ניקיון כפיה

היריבות מגיעה לשיא. ח"כים יחימוביץ' ופרץ (פייסבוק, יח"צ)

ח"כ עמיר פרץ (התנועה) הגיש תלונה לוועדת האתיקה של הכנסת נגד יו"ר העבודה ח"כ שלי יחימוביץ'. במכתב טוען פרץ כי יחימוביץ הפרה את סעיף 2 לכללי האתיקה המחייב את חברי הכנסת לשמור על כבודם של חברי כנסת אחרים ולהימנע משימוש בלתי ראוי בחסינותם ובזכויותיהם כחברי כנסת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"בזמן שכל כלי התקשורת נמנעו מפרסום שמותיהם של המעורבים בפרשה כנדרש וכראוי, פרסמה ח"כ יחימוביץ' את המידע בטענה שהיא מניחה שהדבר יפורסם בקרוב", כתב עמיר פרץ. "מדובר בניצול חסינותה הפרלמנטרית שלא כדין", הוסיף. הבוקר חשפה יו"ר העבודה את שמו של עמיר פרץ כשר הבכיר המעורב בקניית קולות בפריימריז.

ח"כ פרץ התראיין הערב באולפן שש עם עודד בן עמי שם הכחיש את כל החשדות נגדו: "אני בעשייה הציבורית כבר 30 שנה. מעולם לא לקחתי שקל אחד לכיסי, מעולם לא עשיתי לביתי, מעולם לא שיחדתי אדם ומעולם לא שוחדתי על ידי אדם אחר. כל ההאשמות של יחימוביץ' מגיעות מסיבות של יריבות אישית".

"העיתוי של החלטה זו מעיד על חוסר ניקיון כפיה של יחימוביץ'", הוסיף פרץ במכתב ליו"ר הכנסת הזמני ח"כ בן אליעזר. פרץ הודיע עוד כי הוא מברך את מפכ"ל המשטרה על החלטתו לפתוח בחקירה וקורא לבצע זאת בצורה המהירה והיעילה ביותר .