פרץ על סביבתה של יחימוביץ': "חצי חולנית"

משיב מלחמה: בריאיון לחדשות 2, תקף ח"כ עמיר פרץ את יו"ר מפלגת העבודה שלי יחימוביץ' וקרא לסביבתה "חצי חולנית". למרות זאת ולמרות הכחשותיו הגורפות באשר לחשדות, פרץ הביע שביעות רצון מכך שהמשטרה החליטה לפתוח בחקירה מהירה. "לא אתן לאיש לפגוע בשמי הטוב", אמר

ח"כ עמיר פרץ ממפלגת "התנועה" תוקף בחזרה את יו"ר מפלגת העבודה שלי יחימוביץ'. "זה הרוע במיטבו", אמר בריאיון לעודד בן עמי בתכנית שש חדשות 2. "מה היא רוצה? עשיתי הכל כדי להתרחק ממנה. הסביבה שלה היא חצי חולנית. אני שירתתי את הציבור הישראלי עוד הרבה לפני שהיא בכלל חלמה להיות בפוליטיקה. יש לה משהו פוליטי מולי? אז שתתמודד בזירה הפוליטית. מספיק עם השיטה הזאת של לעשות קילומטראז' על גבם של אישי ציבור", תקף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"היא עשתה מעשה שלא ייעשה", המשיך פרץ. "היא הולכת למגרשים מאוד לא ראויים. שתפסיק להתעסק עם מפלגות אחרות. את כל כך אוהבת את הטריגר הזה של להתמודד עם עמיר פרץ בכל תחום? מאה אחוז. תעשי את זה בצורה מכובדת".

בריאיון שהעניק עמד פרץ על שלו והכחיש מכל וכל את הטענות שהופנו כלפיו לפיהן הוא השר הבכיר לשעבר שהיה מעורב בקניית קולות בפריימריז של מפלגת העבודה. "מעולם לא עשיתי דבר - לא לי, לא לביתי, לא לילדיי. כל חיי אני עושה למען המדינה. לא הייתי מעולם עד - לא אקטיבי, לא פסיבי, לא בקצה העין - לא ראיתי פעולה שבה מישהו העביר צ'ק למישהו. אני מודאג מהקלות שבה אפשר להכתים שמו של אדם".

ראש בראש, פרץ ויחימוביץ' (פייסבוק, יח"צ)

פרץ אף ניצל את ההזדמנות והביע סיפוק מהודעת המשטרה על חקירת החשדות. "אני מודה למפכ"ל המשטרה על ההחלטה לפתוח בחקירה מהירה", אמר פרץ. "הלוואי שהמקרה שלהם יהיה 'טסט-קייס'. כבר בריאיון הראשון שלי ביקשתי לפעול במהירות. לא אתן לאיש לפגוע בשמי הטוב", סיכם.