רוזנטל: "עישנתי בעבר סמים קלים"

חבר הכנסת מיקי רוזנטל ממפלגת העבודה אמנם לא תומך גדול בלגליזציה של סמים קלים אבל בראיון לערוץ הכנסת שישודר הערב הוא מודה - "התנסיתי בעבר בחשיש". רוזנטל טוען כי עשה שימוש בסם בנערותו, כחלק מ"בדיקת גבולות", כלשונו, אבל זה "לא תפס אותו". באשר לאישור חוקי רוזנטל טען כי צריך "לבדוק את העניין"

חבר הכנסת מיקי רוזנטל החל את כהונתו בכנסת לפני שבועות קרובים, והאם זו תהיה יוזמת החקיקה הראשונה שלו? בראיון לערוץ הכנסת הוא מודה כי התנסה בצעירותו בעישון חשיש וכי יש מגמת לגליזציה בעולם ש"צריך לבחון אותה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רוזנטל נשאל בראיון אם התנסה בעבר בעישון סמים והשיב בבטחון, "כן. עישנתי חשיש בנערותי, בדקתי גבולות. עשנתי גם סיגריות", הוא טען והוסיף, "אבל זה לא תפס אותי". בהמשך הראיון הוא לא פסל את האפשרות של חקיקה למען לגליזציה של סמים קלים.

"אני עוקב אחרי מה שקורה בעולם ורואה שיש מגמות של לגליזציה של סמים קלים", אמר רוזנטל אך סרב לומר בפרוש שהוא תומך ביוזמה כזו גם בישראל. "אני חושב שזה נושא רציני מכדי לענות עליו בשליפה". עם זאת הוסיף חבר הכנסת הטרי - "יש הרבה מאוד ישראלים שמעשנים, וחבל מאוד שאתה הופך אותם לעבריינים, ויש גם הרבה ששותים אלכוהול... צריך לבדוק את זה ולהיזהר", הוא סיכם את דבריו.

הראיון המלא עם חבר הכנסת מיקי רוזנטל ישודר הערב בשעה 22:30 בתוכנית "חיידק פוליטי" עם נחמה דואק.