המשטרה תנקוט צעדים נגד פייגלין

במשטרה זועמים על הניסיון של משה פייגלין להתפלל בהר הבית, ניסיון ראשון מאז שנבחר לכנסת. "הפרובוקציות הללו עלולות לגרום לפיצוץ בהר הבית", אומרים במשטרה. כעת, פרקליטות המדינה תבחן האם להעמיד אותו לדין על הביקור הקודם בהר הבית, לפני שקיבל את החסינות המוענקת לחברי הכנסת

במשטרה מנסים לבדוק אלו צעדים ניתן לנקוט למנוע פרובוקציות נוספות מצד ח"כ פייגלין. בעקבות ניסיונו של ח"כ מהליכוד הבוקר להיכנס למסגד כיפת הסלע שבהר הבית, בפעם הראשונה מאז נבחר לכנסת בבחירות האחרונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות פוטנציאל הפורענות שיצר האירוע הזה, לדעת המשטרה, פנה מפקד משטרת ירושלים ניצב יוסי פריינטי לבכירים במטה הארצי וביקש מהם לנקוט בהקדם צעדים שימנעו מפייגלין את האפשרות לעשות בעתיד פרובוקציות בהר הבית מחשש להתלקחות.

"הפרובוקציות האלה", אומר קצין משטרה בכיר, "עלולות בסופו של דבר לגרום לפיצוץ בהר הבית". כעת גם מתברר כי לפני שלושה חודשים בעת שמשה פייגלין היה עדיין אזרח פרטי ולא חבר כנסת הוא ביקש לעלות להר הבית וניסה להתפלל שם הוא עוכב לחקירה במשך כמה שעות ובחלוף זמן המליצה משטרת ירושלים להעמידו לדין.

בחטיבת התביעות במטה הארצי של המשטרה בחנו את ההמלצה הזו והתיק כולו הועבר לאחרונה עיון נוסף ולהחלטה סופית בפרקליטות המדינה. כעת, שמשה פייגלין הינו חבר כנסת, הוא נהנה מחסינות המוקנית לכל חברי הכנסת.