נחמה בקבוצת הווייבר: "אלדד, זה לא סוף העולם"

לאחר שבבחירות הקודמות לא זכה לעבור את אחוז החסימה, נותר גם הפעם אלדד יניב מחוץ לכנסת לאחר ששובץ במקום ה-30 ברשימת מפלגת העבודה בפריימריז. עם פרסום התוצאות ניחם אותו ידידו מהבית היהודי, ינון מגל בסרטון בצ'אט של הח"כים והמועמדים של חדשות 2 Online: "אוהב אותך. תתעודד ותמשיך"

הציפייה הגדולה של אלדד יניב להיכנס לכנסת ה-20 הסתיימה הבוקר באכזבה כבדה, לאחר ששובץ במקום ה-30 ברשימת העבודה בבחירות המקדימות. לאחר פרסום התוצאות ניחם אותו ידידו מהבית היהודי, ינון מגל בקבוצת הוייבר של המתמודדים לכנסת של חדשות 2 Online: "תתעודד ותמשיך הלאה".

רוצים להתעדכן בזמן אמת בכל מה שיש לחברי הכנסת לומר? הורידו את האפליקציה בחנויות Appstore או GooglePlay. לאחר מכן כנסו לאזור הפומבי, וחפשו את קבוצת הצ'ט "רצים לכנסת" והצטרפו לקבוצה.

דרך נוספת לצפות בצ'ט על ידי לחיצה על הלינק הבא:

http://www.viber.com/ch2news

מעט אחרי חצות אמש עוד הספיק אלדד יניב לשדר אופטימיות דרוכה, כשהעלה בקבוצת הוייבר סרטון סלפי: "איזה ישן, לא ישן הילד", אמר יניב בתגובה להשערות כי הלך לישון מוקדם. "אני מחכה אני אוכל את הציפורניים פה מרוב לחץ. אני חייב לדעת אם אני בכנסת, עד שאני לא יודע אני לא הולך לישון".

(קבוצת הוייבר של חדשות 2 Online)

(קבוצת הוייבר של חדשות 2 Online)

(קבוצת הוייבר של חדשות 2 Online)

זמן קצר לאחר פרסום תוצאות ההצבעה הבוקר בקבוצה, ניסה המועמד לבית היהודי, ינון מגל, לנחם את אלדד ידידו. "אלדד, אני אוהב אותך", כתב לו, ובהמשך אף העלה סרטון סלפי עם מסר מעודד ליניב. "אלדד אני אוהב אותך, ועצוב לי בשבילך אבל זה לא סוף העולם", אמר מגל. "תרגיש טוב, ותזכור שהכל עובר בחיים. גם הטוב וגם הרע. וזהו, אולי בפעם אחרת. יכולת להיות ח"כ מצוין. תתעודד ותמשיך הלאה".

גם ח"כ מירי רגב מהליכוד שלחה סרטון תנחומים. "אלדד יקירי, לא נורא", אמרה. "אני בוחרת בך כנשיא הפורום שלנו בווייבר. אתה לא תעבוד פחות קשה, אבל יהיה לך הרבה יותר נחמד וכיף".

במהלך הלילה שיתפה גם המועמדת איילת נחמיאס ורבין את רגשותיה. "הייתי רוצה לצלם לסלפי איך אכלתי במבה במיטה, אבל זה נראה לי מוגזם", כתבה לחבריה בקבוצה והציגה שרשרת "מסבחה" שקיבלה במהלך היום. בבוקר היא גילתה שהיא במקום ריאלי ברשימת העבודה - המקום ה-22.

ח"כ איילת שקד מהבית היהודי התייחסה היום גם היא לתוצאות ההצבעה, ואמרה כי מדובר ברשימה סופר קיצונית שמסכנת את ישראל.