סלומיאנסקי על החשדות: "שקר וכזב"

בתגובה ראשונה לפרשה, שבמסגרתה הוא חשוד כי קנה קולות של מתפקדים, מבהיר ח"כ ניסן סלומיאנסקי מהבית היהודי: "לא הוזמנתי לחקירה, הכל נראה לי הזוי לחלוטין". הוא ניסה להסביר כיצד עלה שמו בהקשר הפלילי ואמר: "אני מניח שיש כאלה שרוצים שאני לא אהיה בכסא"

חבר הכנסת ניסן סלומיאנסקי מכחיש בכל תוקף את החשדות, שלפיהן הוא שילם לכאורה עבור קולות בפריימריז של מפלגת הבית היהודי. "הכל נראה הזוי לחלוטין, מעולם לא דבק בי רבב", הוא הגיב לראשונה לפרשה החמורה בראיון לחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סלומיאנסקי עומת עם העדות המוקלטת של קבלן הקולות, שלפיה הוא שילם לכאורה עשרות אלפי דולרים במזומן תמורת קולות בבחירות המקדימות בבית היהודי, והצהיר כי הוא כלל לא מכיר את האדם המוקלט. "הוא נכנס, אמר שהוא רוצה לעזור לי", אמר חבר הכנסת. "בפועל הוא לא עשה שום דבר ולא היה פעיל אצלנו. לא היה שום הסכם בינינו".

"לאחרונה הופצו שמועות כאילו קניתי קולות בפריימריז. אלו שמועות הזויות, הכל שקר וכזב", הבהיר סלומיאנסקי, שחזר למשכן לאחר קדנציה בה לא כיהן כח"כ לאחר שהפתיע במיקום גבוה במיוחד ברשימת הבית היהודי. "אני נמצא במערכת הציבורית 21 שנה כראש רשות, שתי קדנציות וחצי שהן תשע שנים בכנסת ומעולם לא דבק בי רבב".

"50 אלף דולר בתוך חפיסות סיגריות"

"פתאום עכשיו מפיצים שמועות הזויות לחלוטין, שגם המפיץ הפריך אותן. בתקופה כזו של משא ומתן קואליציוני יש בעלי תפקידים שונים וכל השטח רוחש שמועות ורכילויות. אני מניח שיש כאלה שרוצים שאני לא אהיה בכיסא", אומר חבר הכנסת.

לפני כחודשיים הגיעה לידי חדשות 2 הקלטה של חוקר פרטי בשם ניסים גרמה - שהתבקש על ידי אחד המועמדים לבדוק חשדות לאי סדרים במערכת הבחירות.

בהקלטה מסמרת השיער נשמע קולו של אביחי אמרוסי, פוקד מרכזי במפלגת הבית היהודי - שלטענתו העביר סלומיאנסקי מזומנים כשהם עטופים בחפיסות סיגריות. "אני יודע דברים שאם אני אספר אותם - לא יאמינו לי", נשמע עמרוסי בהקלטה.  "50 אלף דולר בתוך שני פאקטים של סיגריות מסוג מרלבורו ". כשנשאל האם חבר הכנסת הוא זה שהעביר בעצמו את הכסף, השיב: "כן".