ישי נפגש עם לפיד: "לא רץ לספר"

יושב-ראש ש"ס ויושב-ראש יש עתיד נועדו אמש במה שהייתה אמורה להיות פגישה חשאית, אך פרטיה נודעו לבסוף. "לצערי, למרות הניסיונות לשמור את דבר הפגישה בסוד, היא דלפה", הביע השר ישי את אכזבתו, והוסיף כי הסוגיות בין השניים עדיין שנויות במחלוקת

"לא רץ לספר לחבר'ה". ישי ולפיד (חדשות 2)

יושב ראש יש עתיד, יאיר לפיד, ויושב ראש ש"ס, אלי ישי, ערכו פגישה חשאית ראשונה ביניהם, שאמנם הוגדרה כידידותית, אולם בסופה נשארו הצדדים עם התחושה שאין חיבור ביניהם ושקואליציה יכולה לכלול רק אחד מהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת י

ישי אמר כי דעותיו של לפיד רחוקות מעמדותיו, אך הוא מאמין כי יש להגיע למכנה משותף. ואילו יושב-ראש ש"ס הביע אכזבה מעצם הדלפת דבר הפגישה. "לרוץ ולספר לחבר'ה", אמר ישי, "זו אף פעם לא הייתה גישתי".

"הערב פורסם כי אמש נפגשתי עם ח"כ יאיר לפיד", כתב ישי בעמוד הפייסבוק שלו. "לצערי, למרות הניסיונות לשמור את דבר הפגישה בסוד, היא דלפה. אני מאמין כי מי שרוצה לקדם שינויים, חבירות ושיתופי פעולה פוליטיים במיוחד בעת הזו - עליו לעשות זאת הרחק מעיני התקשורת", אמר.

"אני בדעה כי 'מים שקטים חודרים עמוק' גם במחיר של איבוד נקודות בתקשורת, והשארת הבמה, לכאורה, לספינים וסיסמאות", הוסיף השר ישי, והדגיש: "כך פעלתי, כך אני פועל כיום וכך בכוונתי לפעול אף בעתיד. 'לרוץ ולספר לחבר'ה' אף פעם לא הייתה גישתי".

בסוף דבריו, ציין ישי כי הפגישה התנהלה באופן ענייני, אך הסוגיות בין הצדדים עדיין שנויות במחלוקת.