משחק מחשב חדש: "דחוף ת'ביבי"

צעירי מפלגת העבודה חיפשו דרך יצירתית ללעוג לראש הממשלה נתניהו שנצפה כשהוא משתחל לשורת המנהיגים הראשונה בצעדת המחאה בפריז נגד גל הטרור בצרפת. בסיומו של המשחק, העונה לשם "דחוף ת'ביבי", מופיע המסר: "צריך הנהגה אחרת שתשים את ישראל בשורה הראשונה, גם בלי להידחף"

מתוך משחק המחשב (צילום מסך)

תקרית נתניהו והשורה הראשונה - גרסת משחקי המחשב: יומיים לאחר שמשך את תשומת הלב התקשורתית כשהשתחל לאט לאט לשורה הראשונה של מנהיגי העולם בצעדת המחאה בפריז, מגיע משחק מחשב שבמסגרתו נדרשים הגולשים "לדחוף ת'ביבי" לשורה הראשונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מי שעומדים מאחורי משחק המחשב האינטרנטי הם צעירי מפלגת העבודה, שראו את תמונתו של נתניהו בצעדה לזכר קורבנות פיגועי הטרור בצרפת, והחליטו לא לבזבז זמן. בעקבות הביקורת שספג ראש הממשלה, הם יצרו משחק פשוט שבו נראית דמותו של נתניהו כשהיא בקצה המסך, ומטרת המשחק היא לנצל את הפרצות בשורות המנהיגים ולהגיע למרכז השורה הראשונה.

בסיום המשחק, עולה על המסך הכתובית "GAME OVER" ותחתיה רשום: "כשביבי מנצח כל השאר מפסידים. צריך הנהגה אחרת שתשים את ישראל בשורה הראשונה, גם בלי להידחף". גם על הכפתור שמזמין את הגולשים לשחק פעם נוספת נרשמה עקיצה: "אל תנסו שוב".

רוצים לנסות את המשחק? לחצו כאן