מסתמן: גם מופז בדרך לממשלה

אחרי שאתמול הכריז נתניהו על כניסתה של ציפי לבני לממשלתו, גוברים הסיכויים כי כבר הערב או מחר תצא הכרזה דומה על הצטרפותה של מפלגת קדימה בראשות שאול מופז . בליכוד חוששים ומותחים ביקורת על האפשרות שמפלגה עם שני מנדטים תזכה לשני תיקי שרים

ישבו זה לצד זה בממשלה? (חדשות 2)

כשהמשא ומתן הקואליציוני עם שתי המפלגות הגדולות לא מתקדם לשום מקום, לראש הממשלה בנימין נתניהו לא נותרה ברירה אלא לפנות למפלגות שקשה להן לסרב להצעה של כניסה לממשלה, כמו התנועה וקדימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר הסיכום אמש עם לבני על הצטרפות התנועה לממשלת נתניהו, המגעים בין צוות המשא ומתן של הליכוד-ביתנו לבין זה של קדימה צוברים תאוצה, וגוברות ההערכות כי בפגישה שתתקיים הערב בין נתניהו לשאול מופז יגיעו השניים להסכמות סופיות סביב כניסת המפלגה זכתה בשני מנדטים לממשלה.

במסיבת עיתונאים המשותפת שקיימו אתמול יו"ר התנועה ציפי לבני וראש הממשלה בנימין נתניהו, הכריזו השניים על כניסתה של מפלגת "התנועה" לממשלה. במסגרת ההסכם, לבני תמונה לשרת המשפטים, בעוד מספר שלוש ברשימה, עמיר פרץ, ימונה לתפקיד השר להגנת הסביבה.

גורמים בתוך הליכוד מותחים ביקורת על ההסכמים של נתניהו עם שתי המפלגות וחוששים כי למרות שלקדימה רק שני מנדטים, יקבלו אנשי המפלגה שני תיקי שרים.