ח"כ שקד: נתניהו הונה את הבוחרים

אחרי המתקפות בליכוד על "הברית" הנרקמת בין בנט ללפיד, ח"כ איילת שקד משיבה אש ומפנה אצבע מאשימה לעבר התנהלות ראש הממשלה במו"מ הקואליציוני. הח"כית הצעירה כתבה בעמוד הפייסבוק שלה כי נתניהו הוא זה שלא עמד בהבטחותיו לציבור, כשקיים מגעים עם מפלגות השמאל

לאחר הציטוטים של בכיר בליכוד-ביתנו, שתקף בחריפות את ההבנות שהושגו לכאורה בין נפתלי בנט ויאיר לפיד, בבית היהודי לא נותרו חייבים. בפוסט שהעלתה ח"כ איילת שקד לעמוד הפייסבוק שלה כתבה כי האמירות בליכוד הן בגדר "זלזול באינטליגנציית הציבור".

רוצים לקבל עדכונים נוספים. הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

העיתון "ישראל היום" פרסם הבוקר כי בכיר בסביבת הליכוד-ביתנו מתח ביקורת חריפה על המגעים שהתקיימו בין יש עתיד לבית היהודי. "בנט הונה את הבוחרים, באמצעות הברית עם לפיד בנט מונע הקמת ממשלה לאומית", הוא האשים.

ח"כ שקד השיבה בצהריים אש מטעם מפלגתה. "הבית היהודי הודיע שיתמוך בנתניהו, שימליץ עליו לנשיא, ועשה זאת למרות הקמפיין של הליכוד נגדו. אם נתניהו ירצה - הוא יוכל להקים ממשלה איתנו ומהר", כתבה שקד.

"התנהלות מוזרה מאד של הליכוד"

הליכוד הונה את הבוחרים, ח"כ שקד (יח"צ)

אולם הח"כית לא הסתפקה בכך ותקפה את ראש הממשלה נתניהו גם בדבר קיום המגעים עם יו"ר "התנועה" ציפי לבני, ועם יו"ר העבודה שלי יחימוביץ'. שקד רמזה כי נתניהו הוא זה שאינו עומד בהבטחותיו והונה את הבוחרים. "מה הציבור קיבל בתמורה מהליכוד?", שאלה שקד בפוסט. "להציע לסגור כשותפה ראשונה וכמנהלת משא ומתן את ציפי לבני, שחרטה על דגלה מדינה פלסטינית הכוללת חלוקת ירושלים וחזרה ואמרה שנתניהו מוביל לאסון, ולהציע לשלי יחימוביץ את תיק האוצר - זו לא הונאת הבוחרים?".

שקד מדגישה שלמרות דברי נתניהו, בבית היהודי עמדו בהבטחתם לבוחרים והמליצו עליו להרכבת הקואליציה. "עשינו זאת למרות ההתנהלות המוזרה מאד של הליכוד מולנו", הבהירה. את פוסט התגובה התקיף בחרה שקד לסיים בשלילת ההצעה, שעל פי הדיווחים העביר ראש הממשלה לנפתלי בנט, שלפיה יקבל מספר תיקים בתמורה לכניסה מהירה לממשלה. "אנחנו רוצים לדעת מה יהיו קווי היסוד של הממשלה, לפני שתציעו לנו תיקים. תודה", הבהירה.