הליכוד: "בנט הונה את הבוחרים"

בליכוד זועמים על ההבנות שהושגו לכאורה בין יו"ר הבית היהודי בנט לבין יו"ר יש עתיד לפיד. "בנט הוציא שלטי חוצות שהודיעו על תמיכה בנתניהו, ומיד לאחר הבחירות הוא חובר ליאיר לפיד. זאת הונאה של הבוחרים", אומר בכיר בליכוד-ביתנו לעיתון "ישראל היום"

ברית נגד הבוחרים? בנט ולפיד, ארכיון (יח"צ, חדשות 2)

בכיר בליכוד תוקף את ההבנות שהושגו לכאורה בין נפתלי בנט ויאיר לפיד ואומר: "בנט הונה את הבוחרים, באמצעות הברית עם לפיד בנט מונע הקמת ממשלה לאומית". את הדברים מפרסם הבוקר עיתון "ישראל היום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים. הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הדיווח, גורם בכיר בליכוד-ביתנו המעורה במשא ומתן הקואליציוני שמתנהל בימים אלה זועם על התנהלותו של בנט. "במהלך הקמפיין הבטיח בנט לבוחריו כי הוא תומך בבנימין נתניהו, והוא אפילו הוציא שלטי חוצות עם התמונות של שניהם ביחד. ומה הוא עושה מיד לאחר הבחירות? חובר ליאיר לפיד".

על פי אותו גורם, בנט גורם לכך שמרכיבי הממשלה הבאה יבואו ממפלגות השמאל והמרכז ולא ממפלגות הימין והחרדים. "המרכיבים הדומיננטיים בקואליציה יהיו ציפי לבני ויאיר לפיד, בנט פוסל את החרדים", אמר.

גם המשנה לראש הממשלה השר משה יעלון התייחס לברית לפיד-בנט אמש בתכנית פגוש את העיתונות. "זאת ברית מוזרה שאינה משקפת את מה שעלה במערכת הבחירות. בבית היהודי שמו בכרזות את נתניהו ואמרו שהם רוצים לחזק אותו מימין, וראה איזה פלא, בנט מעדיף את לפיד".