יחימוביץ' ונתניהו נועדו: "הפערים גדולים מדי"

ראש הממשלה שב ונפגש בשעות הצהריים עם יושבת ראש מפלגת העבודה ודן עמה בארבע עיניים. לדבריה, "הפגישה התנהלה באווירה טובה, אך הפערים בינינו נותרו בעינם ואין שינוי בהשקפתנו". בתחילת השבוע הכחישה יחימוביץ' בתוקף את הדיווחים על כניסה אפשרית לממשלה

"אין שינוי בעמדתנו". יחימוביץ' ונתניהו (רויטרס, חדשות 2)

המגעים הקואליציוניים נמשכים: ראש הממשלה ויושבת-ראש מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ', נפגשו בשעות הצהריים במעונו של נתניהו, לבקשתו של האחרון. בתום הפגישה, ציינה יחימוביץ' כי "הפגישה התנהלה באווירה טובה, אך הפערים נותרו בעינם". היא הוסיפה, כי "אין שינוי בעמדתה של מפלגת העבודה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתחילת השבוע הכחישה יחימוביץ' בתוקף את הדיווחים על כניסה אפשרית לממשלה - גם אם יוצע לה להחזיק בתיק האוצר. "יש לנו מחויבות ענקית לציבור שלנו - שנהיה להם לפה, שנשרת אותם ונהיה נאמנים לדרכנו", אמרה יחימוביץ'. "נעשה הכל כדי לעמוד בציפיות".

בפתח ישיבת סיעת העבודה בכנסת הדגישה יו"ר המפלגה: "אני שומעת שמועות וספקולציות על כך שאם יוצע לי תיק כלשהו - אשב בממשלה. אין לכך כל שחר ומי שמתעקש לדבר על תיקים שוגה פוליטית ומוסרית".

"מישהו מצליח לראות אותנו כהוצאה לפועל של מדיניות כלכלית והרסנית?", שאלה יחימוביץ' והבהירה, "לא יקום ולא יהיה".  היא הוסיפה וטענה כי מפלגת העבודה "לא תחזור לאותו DNA שקבר אותה ולא תחזור להיות קבלן הביצוע של ממשלת נתניהו".