בנט: "מתנצל על הדברים נגד שרה"

רגע לפני שהוא פוגש את ראש הממשלה במסגרת המשא ומתן הקואליציוני, יושב ראש הבית היהודי נפתלי בנט מעדיף לשכוח מהמשברים בעבר ולפתוח דף חדש כדי להיכנס לקואליציה. ומה באשר לפליטת הפה שלו על "קורס הטרור"? "אני מצטער על זה", אמר

"מצטער על זה". בנט (רויטרס)

בנט חוזר בו: בריאיון לתכנית "נכון להבוקר" עם ניב רסקין בגלי צה"ל, הביע הבוקר יושב ראש מפלגת הבית היהודי תמיכה ברעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו. "המתקפה עליה מאוד לא במקומה", אמר. "היא אישה טובה, שאוהבת את בעלה, וזכותו המלאה להתייעץ איתה כמו שאני מתייעץ עם אשתי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הדברים נאמרים על רקע היחסים העכורים בין השניים, יחסים שהובילו - כך על פי השמועות - להטלת וטו מצד שרה נתניהו שדרשה לכאורה מבעלה שלא לשלב את בנט בממשלתו הבאה.

בנט התייחס הבוקר גם לפליטת הפה שלו שנשמעה לפני כחודש. הוא שב והתנצל על הבדיחה השנויה במחלוקת שלפיה שרה נתניהו והוא היו ב"קורס טרור ביחד". "גם בבדיחה שלי, שעדיף שלא הייתה נאמרת, עשו שימוש כדי לתקוף את שרה, ואני מצטער על זה", אמר הבוקר בנט. "אם מישהו רוצה לבקר את מדיניות נתניהו - הוא הכתובת, לא היא".

בנט צפוי להיפגש עם ראש הממשלה נתניהו בהמשך השבוע, ונשמע שהוא מעוניין מאוד להיות שותפו של ראש הממשלה בקואליציה. "ישנה הזדמנות היסטורית לחולל שינוי אמיתי במדינה במגוון תחומים", אמר.