הח"כים החדשים מתרגשים - ומשתפים בחוויות בפייסבוק

יום העיון המיוחד בכנסת ל-48 המחוקקים החדשים הצליח להוציא מהפוליטיקאים הטריים הרבה התרגשות. לאחר שהכירו את עבודתם החדשה מיהרו לפרסם את חוויותיהם מהיום הראשון במקום העבודה החדש. מרב מיכאלי: "מבפנים זה נראה אחרת. מבפנים המליאה מרגישה אינטימית ועניינית"

אחד מהמאפיינים הבולטים של הכנסת ה-19 צפוי להיות המספר הגדול של חברי הכנסת החדשים. היום זומנו 48 המחוקקים החדשים ליום עיון מיוחד להכרת עבודתם החדשה. הפוליטיקאים הנרגשים מיהרו למלא את עמודי הפייסבוק בחוויות מהיום הראשון בכנסת. הנה כמה דוגמאות שליקטנו עבורכם:

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

איילת שקד, מספר 5 ברשימת הבית היהודי: "יום עיון בכנסת לחכי״ם החדשים. אני יושבת ליד חברי זבולון כלפא. הוא שואל אותי על החכי״ם החדשים, מי הם, ואז מצביע על מרב מיכאלי ושואל מי זאת? איש מיוחד זבולון, אין כמוהו".

איילת שקד וחברים מהבית היהודי (פייסבוק)

מרב מיכאלי, מספר 4 ברשימת העבודה: "מבפנים זה נראה אחרת. מבפנים המליאה מרגישה אינטימית ועניינית; מקום שלגמרי אפשר לעבוד בו".

הכיסא הריק של מרב מיכאלי (פייסבוק)

משה פייגלין, מספר 23 ברשימת הליכוד ביתנו: "ביום עיון בכנסת. חזרה לספסל הלימודים...".

משה פייגלין (פייסבוק)

יואל רזבוזוב, מספר 8 ברשימת יש עתיד: "המקום החדש שלי :) מהמקום הזה משנים דברים!".

יואל רזבוזוב (פייסבוק)

אראל מרגלית, מספר 10 ברשימת העבודה: "תפסתי את המקום שלי, שורה ראשונה בעשייה הציבורית".

אראל מרגלית (פייסבוק)

מיכל רוזין, מספר 4 ברשימת מרצ: "בפתיחת יום העיון לחברות וחברי הכנסת החדשים, יו״ר הכנסת רובי ריבלין מקפיד לומר 'ברוכות הבאות'. התחלה מרעננת לדרך של שינוי!".

מיכל רוזין (פייסבוק)

אבי ורצמן, מספר 8 ברשימת הבית היהודי: "יום עיון לחכי״ם החדשים בכנסת ישראל. קבוצה נהדרת של חברה מכל הסיעות שבאים לפעול למען עם ישראל. אני בטוח שיהיו שיתופי פעולה רבים שלנו עם חברי כנסת מסיעות אחרות בחקיקה ובקידום יוזמות ונושאים חשובים בתחומים של חברה, רווחה, זהות יהודית, נגב גליל ועוד. מצפה לנו הרבה עבודה ואשתדל מאוד להיות שליח נאמן של עם ישראל בכל תפקיד שיוטל עליי".

אבי ורצמן ומרדכי יוגב (פייסבוק)

סתיו שפיר, מספר 8 ברשימת העבודה: "בוקר טוב, כנסת ישראל. אני מתרגשת מאוד להתחיל לעבוד כאן".

סתיו שפיר ועומר בר-לב (פייסבוק)

בועז טופורובסקי, מספר 18 ברשימת יש עתיד: "אחרי יום הדרכה בכנסת שהסתיים בהכרת המקום הזמני שלנו במליאה. כל כך הרבה אחריות, כל כך הרבה ללמוד".

יש עתיד ביום העיון (פייסבוק)