אחרי 20 שנה לצד נתניהו: מזכיר הממשלה האוזר פורש מתפקידו

האחרון מבין חושפי פרשת נתן אשל וההטרדה בלשכת רה"מ הודיע היום כי יפנה את כיסאו עם תום כהונת הממשלה הנוכחית. הערב אמר: "אני מודה לנתניהו על האמון והתמיכה שנתן בי"

נתניהו והאוזר (חדשות 2)

מזכיר הממשלה צבי האוזר הודיע היום על החלטתו לסיים את תפקידו, שאותו ימלא עד לסוף כהונת הממשלה הנוכחית. האוזר פעל לצד נתניהו ב-20 השנים האחרונות והוא האחרון שפרש מבין שלושת בכירי לשכתו שחשפו את פרשת הטרדת העובדת בלשכה שבה היה מעורב נתן אשל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דרכם המשותפת של האוזר ונתניהו החלה ב-1993, כשהראשון מונה לשמש כיועץ תקשורת שלו. בבחירות 1996 היה חבר בצוות האסטרטגי של מטה נתניהו, ושנה אחר כך החל בכהונתו כיושב-ראש המועצה לשידורי כבלים, תפקיד שבמסגרתו ערך את הרפורמה לפתיחת שוק הטלוויזיה לתחרות.

מ-2000 ועד לתחילת כהונת ממשלת נתניהו השנייה, ב-2009, היה האוזר שותף במשרד עורכי דין גולדפרב ושות'. באותה השנה הצטרף לצוות המשא-ומתן הקואליציוני ולאחר מכן מונה למזכיר הממשלה.

נתניהו עצמו הודה הערב להאוזר על פועלו, ואילו האחרון אמר כי "בארבע שנות כהונתי פעלתי בתחושת שליחות ואחריות ולמדתי רבות מראש הממשלה נתניהו ומדרכו. אני מודה לו על האמון והתמיכה שנתן בי. אחרי השלמת המשמרת אפנה לדרך חדשה. תמיד אהיה נכון לסייע בידי ראש הממשלה ולפעול לטובתה של המדינה ככל שאדרש''.