מספר 3 של כחלון: צגה מלקו, לשעבר מנהלת רשת א'

מלקו (47), נשואה ואם לשניים, כיהנה בעבר כמנהלת רשת א' של "קול ישראל". היא צפויה להיות מוצבת במקום השלישי ברשימת כולנו לכנסת ה-20

צגה מלקו (רשות השידור)

אחרי שבשבוע שעבר הוצג אלוף (מיל') יואב גלנט כרכש הביטחוני של מפלגת כולנו והוצב במקום השני, צפוי יושב-הראש משה כחלון להציג היום (ראשון) את צגה מלקו (47), נשואה ואם לשניים ומנהלת רשת א' ב"קול ישראל", כמי שתוצב במקום השלישי ברשימתו לכנסת ה-20.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מלקו ניהלה את רשת א' במשך שלוש שנים, משנת 2008. כיום היא עורכת ומגישה תכניות ברשת רק"ע (רשת לקליטת עלייה). הערב יציג כחלון את מלקו רשמית במסיבת עיתונאים שיקיים בתל אביב.

בשבוע שעבר הכריז כחלון על מצטרפת נוספת לרשימתו, סגנית ראש העיר ירושלים רחל עזריה. מדובר ב"רכש" הרביעי של כחלון, לאחר מייקל אורן, אלי אלאלוף ויפעת שאשא-ביטון שהוצגה לפני כן. עזריה צפויה להשתלב בצמרת המפלגה שאמורה לכלול מספר דומה של גברים ונשים.

עזריה עלתה לכותרות כאשר הובילה את המאבק בהדרת נשים בירושלים ונאבקה על זכותה להציג את תמונתה במודעות על גבי אוטובוסים בעיר - למרות השחתות חוזרות ונשנות מצד קיצונים חרדים. כמו כן הייתה עזריה פעילה במחאת העגלות על יוקר המחייה, והשתתפה במחאה החברתית בבירה.

קודם לכן הציג כחלון את אשת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון, שכיהנה בעבר כסגנית ראש העיר קריית שמונה. שאשא ביטון, נשואה ואם לשלושה, התמודדה בשנת 2008 על ראשות העירייה, ולאחר הבחירות מונתה לסגניתו של ראש העיר ניסים מלכה. בשנת 2010, לאחר מחלוקות רבות בעירייה, היא הודחה מתפקידה ושבה לכהן כחברת מועצה מהשורה.