צפו: המייל ששלח אשל בטעות ליחימוביץ'

יושבת-ראש העבודה חשפה בדף הפייסבוק שלה התכתבות שקיבלה בשוגג ב-26 בדצמבר האחרון והיה מופנה במקור ליועצת המשפטית שלו: "האם התחייבותי לא לעבוד בשירות הממשלתי יוצרת בעיה או שזה בסדר?", הוא בדק

כשבוע אחרי הבחירות ואחרי שהכוונה למנותו ליושב-ראש צוות המשא-ומתן הקואליציוני מטעם הליכוד-ביתנו עוררה סערה, פרסמה אחר הצהריים יושבת-ראש העבודה שלי יחימוביץ' מייל ששלח אליה בטעות נתן אשל בשלהי דצמבר האחרון, שבו ביקש לברר האם יוכל למלא את התפקיד אחרי הבחירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אשל, שהורחק מהשירות הממשלתי בעקבות התנהגות בלתי הולמת כלפי עובדת בלשכת נתניהו, ידע על כוונתו של האחרון להקצות לו תפקיד פעיל בהרכבת הקואליציה אחרי הבחירות. לפיכך הוא שלח מייל ליועצת המשפטית שלו  בשאלה אם מינויו לכך יהיה תקין - וכיתב בטעות גם את יחימוביץ'.

"מטריד, מרשיע, אבל גם משעשע: הנה המייל שנתן אשל שלח בטעות אליי - זה מייל שיועד ליועצת המשפטית שלו, ובו הוא מספר שנתניהו ביקש ממנו לנהל את המו"מ הקואליציוני, ומבקש את חוות-דעתה", כתבה יחימוביץ' בדף הפייסבוק שלה. "אשל הוא יד-ימינו של נתניהו. הוא הטריד עובדת במשרד ראש הממשלה. הסיפור נסגר בעסקה עם נציב שרות המדינה, שבה הוחלט שאשל לא יהיה יותר בשרות המדינה. בדרך גם שילמו אנשים טובים בלשכת ראש הממשלה שחשפו את ההטרדה מחיר אישי, הודחו ויובשו".

יושבת-ראש העבודה ציינה גם מדוע החליטה לחשוף כעת את דבר ההתכתבות: "המייל הגיע אליי בתקופת מערכת הבחירות. לא חשפתי אותו כי זה היה בגדר ביצה שלא נולדה. עכשיו, כשנתן אשל חוזר לחיינו, ומנגד גם מכחיש מעורבות במו"מ הקואליציוני, קראו את המייל ושפטו בעצמכם".