בליכוד תוקפים את האיחוד: "המרכז נחשף כשמאל"

פחות מיממה לאחר קריאתה של יו"ר התנועה לאיחוד מפלגות המרכז-שמאל, ובליכוד ביתנו תוקפים את הניסיון ליצור גוש "חוסם נתניהו". "מדובר בתמרור אזהרה עבור מצביעי הימין", הבהיר ח"כ אקוניס. "מוכיח כי מדובר במפלגות שמאל מבוהקות", אמרו בליכוד ביתנו

הליכוד יוצא נגד האיחוד, ארכיון (חדשות 2)

שבועיים וחצי לבחירות ונראה כי המערכת הפוליטית סוערת מתמיד. בליכוד מגיבים לראשונה לניסיונות האיחוד בגוש המרכז-שמאל וטוענים כי מדובר בתמרור אזהרה למצביעי הימין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הצטרפות לפיד למפגש השמאל של יחימוביץ' ולבני מסירה את המסכות של מפלגות המרכז", נכתב בהודעה מטעם הליכוד-ביתנו. "זה מוכיח כי מדובר במפלגות שמאל מובהקות שמנסות להתאחד עדי להפיל את נתניהו והמחנה הלאומי".

סגן יו"ר מטה ההסברה של המפלגה, ח"כ אופיר אקוניס, התייחס אף הוא לפגישה המשלושת הצפוייה בין יחימוביץ', לבני ולפיד. "הולך ונרקם ניסיון של השמאל לבלום הקמת ממשלה לאומית בראשות נתניהו", הדגיש אקוניס. "זהו תמרור אזהרה ברור למצביעי הימין".

השר לעניינים אסטרטגיים, משה (בוגי) יעלון, התייחס אף הוא לניסיונות האיחוד וטען כי הוא יחדד את ההבדלים בין שמאל לימין. במקביל, תקף את מועמדי הגוש בחוסר ניסיונם הפוליטי. "כשאני הייתי מח"ט לא שאפתי להיות מיד רמטכ"ל", הדגיש יעלון. "יש חוסר צניעות וחוסר בגרות ברצון של אנשים מסוימים לקפוץ ישר למים הקרים ולהיות ראשי ממשלה מבלי שעברו תחנות בדרך".