האזינו: שיחת טלפון מפתיעה לנתניהו במוקד

ראש הממשלה הגיע להערכת מצב בירושלים וענה לטלפונים במוקד העירוני. שדר "רדיו קול חי" חייג לקו וזכה לדבר עם ראש הממשלה. לאחר שהבין כי לא מדובר במתנדב רגיל, השיב נתניהו: "אתה מצלצל מהרדיו? אז נעשה ראיונות בפעם אחרת". האזינו לשיחה המלאה

השיחה מהמתנדב הפכה לריאיון טלפוני: ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע היום (רביעי) לחמ"ל של עיריית ירושלים כדי להשתתף בהערכת מצב על סופת השלג. נתניהו הציע עזרה בקבלת שיחת טלפון במוקד, וזכה לענות למגיש רדיו שהתחזה למתנדב. המגיש אבי מימרן מ"רדיו קול חי" חייג בשידור חי לחמ"ל וזכה לקבל מענה מצד ראש הממשלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"במה אני יכול לעזור לך? אתה מדבר עם המוקד של העיר ירושלים", אמר נתניהו למימרן. "אני מזהה את ראש הממשלה, זה נכון?", שאל אותו מימרן, ונתניהו השיב בחיוב. מימרן הודיע לנתניהו כי הוא מדבר בשידור חי, אך ראש הממשלה המשיך בשיחה והודה למימרן: "אתה רוצה להתנדב עם עוד קבוצה גדולה? זה טוב מאוד, אני שמח לשמוע את זה. אני מעביר לך את ראש העיר ונשמח לקבל את העזרה שלך".

לאחר שמימרן הסביר לנתניהו כי הוא מייצג מאזינים רבים שהתעניינו בהתנדבות, השיב לו ראש הממשלה: "אתה מצלצל מהרדיו? אז נעשה ראיונות בפעם אחרת, תודה רבה לך". רגע לפני שנותקה השיחה, אמר נתניהו: "חשבתי שאתה באמת מתנדב".

"העבודות מתבצעות היטב". נתניהו

בתום הערכת המצב אמר נתניהו: "אני מתרשם שהעבודות מתבצעות היטב. אני מבקש מהאזרחים להישמע להוראות של כוחות הביטחון ולא לצאת מהבתים אם אין צורך בכך. הסופה עדיין לפנינו, אני מקווה שהיא תהיה פחות קשה מהסופה של השנה הקודמת. אני מזכיר שיש לנו שלוש משימות – אחת: הצלת חיים, שתיים: רציפות של שירותים חיוניים, ושלוש: ערבות הדדית".