אלי ישי ממשיך להראות נוכחות

בעוד רבים מדברים על חוסר הצלחה בסקרים, יו"ר המפלגה החדשה "יחד- העם איתנו" ממשיך במפגני עוצמה ומנסה לשדר לציבור "עסקים כרגיל". רבים מתומכיו של ישי הגיעו לחזק את ידו כשמערכת הבחירות עומדת בפתח

ממשיך בהפגנות עוצמה. ישי. (שיר שגיא)

למרות ההאשמות שהוטחו באלי ישי מאז פורסמו הקלטות של הרב עובדיה יוסף ז"ל, בהילולת ישיבת "כסא רחמים" הגיעו אתמול (שלישי) אלפים לאולמי "חצר המלכה" הסמוכים לאשדוד, כדי להביע תמיכה ביו"ר מפלגת "יחד -העם איתנו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ישי עלה לבמה לקול מחיאות הכפיים של תומכיו ואמר כי "הקמנו מפלגה כדי לוודא שלא יהיה אוסלו ג'. כדי לדאוג לשכבות החלשות. כדי לדאוג לעולם התורה. לא נחשוש מאיש. נאחד את העם, דתיים, חרדים ומסורתיים".

גם ח"כ יוני שטבון שכיהן בכנסת האחרונה כח"כ מטעם מפלגת "הבית היהודי" והיום מדורג שני ברשימת מפלגתו החדשה של ישי נשא דברים: "חרדים, דתיים לאומיים ומסורתיים יחד, זו הבשורה הגדולה של מפלגת יחד העם אתנו. יש כאן אמירה היסטורית, עם ישראל כולו נותן כבוד לתורה וכבוד למדינה", אמר שטבון.

הגיעו להראות נוכחות. תומכי ישי (שיר שגיא)


"דרכו של משה הייתה לקרב גם רחוקים. גם אלה שהשליכו אבנים על התורה. כך גם משה רבנו של דורנו, מרן הרב עובדיה", אמר מרן ראש הישיבה הגר"מ מזוז והתייחס לפילוג ולהקמת המפלגה החדשה. "אנחנו בקומה זקופה כבר אלפי שנים. אותה גמרא, אותה תורה. לא אנטיוכוס ולא לפיד יעמעמו זאת. ראיתי שאין דורש ומבקש לארץ ישראל, תדעו לכם שהרב עובדיה כאב על זה. צריך להילחם על ארצנו גם אם יש מקומות נוחים אחרים, אז מה אם יש מילקי בגרמניה", הוסיף הרב מזוז.