שרון גל: "לא זוכר למי הצבעתי בבחירות האחרונות"

שעות ספורות אחרי שהכריז על הצטרפותו לישראל ביתנו, התקשה העיתונאי להשיב לשאלה במי תמך בבחירות הקודמות. בהמשך תקף את המשטרה על רקע החשד לשחיתות במפלגה אליה הצטרף: "יש מי שיכול לנתב את הדברים שם"

הצטרף ל"ישראל ביתנו" - ולא הצביע עבורה בבחירות? העיתונאי שרון גל, שהודיע אמש (ראשון) על הצטרפותו למפלגתו של אביגדור ליברמן, התקשה לספק הבוקר תשובה חד משמעית לשאלה למי הצביע בבחירות האחרונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

גל התראיין הבוקר לתכנית "נכון להבוקר" עם ניב רסקין בגל"צ. בשיחה השתתף גם עמית סגל כתבנו הפוליטי שפנה לפוליטיקאי הטרי בשאלה - "למי הצבעת בבחירות האחרונות?" גל גמגם מעט עד שמצא את המילים. "אני לא זוכר למי הצבעתי, אבל תמיד הייתי בימין", השיב. "אני חושב שהצבעתי לליברמן".

בהמשך נשאל גל על פרשיית השחיתות המיוחסת לבכירים במפלגה אליה בחר להצטרף. "ישראל ביתנו היא בית הגון ונקי", קבע.

העיתונאי והפוליטיקאי הטרי הפנה אצבע מאשימה לעבר המשטרה, בדומה לעמדות שהשמיע יו"ר המפלגה אביגדור ליברמן בשבוע שעבר וטען כי במשטרה "יש מי שיכול לנתב את הדברים ולקבוע עיתוי כראות עיניו. צריך לחשוב טוב למה זה מגיע דווקא עכשיו ולמה בהיקף הזה ובארסיות הזאת. בכל פעם לפני בחירות חוקרים את ישראל ביתנו".

כשנשאל מדוע הצטרף דווקא למפלגתו של שר החוץ, השיב גל כי הוא מעוניין לשים סוף למדיניות של מסירת שטחים "ללא תמורה וללא היגיון". לדבריו, בהסדר סופי אמיתי "יהיו חילופי שטחים ואוכלוסיות".