מקורבי חוטובלי: "זה הזוי, נשיג את הקולות החסרים"

ח"כ חוטובלי, שהפסידה ב-55 קולות מקום ריאלי ברשימת הליכוד לכנסת אחרי הבדיקה החוזרת, לא מתכוונת לוותר. "לא יכול להיות שאחרי יומיים התוצאות משתנות", אומרים מקורביה. "נבקש לפתוח את כל הפרוטוקולים מהקלפיות"

תיאבק על מקומה בכנסת. ח"כ חוטובלי (פלאש 90)

סגנית השר ח"כ ציפי חוטובלי נחושה להיאבק על כל קול - ולספור מחדש את הקלפיות בליכוד. שעות ספורות לאחר שהסתיימה הבדיקה החוזרת של עשרות קלפיות בליכוד, שהעלתה כי חברת הכנסת ככל הנראה לא תיכנס לכנסת הבאה בגלל פער של עשרות קולות בלבד, מבהירים מקורביה כי ייאבקו על ספירה מחודשת של הקולות בכל הקלפיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אנחנו מבקשים לפתוח מחדש את כל הפרוטוקולים של כל הקלפיות בארץ", הבהירו מקורביה של סגנית השר בשיחה עם חדשות 2 Online. חוטובלי דורגה במקום ה-26 הלא ריאלי ברשימת הליכוד לכנסת, כשרק 55 קולות מפרידים בינה לבין אבי דיכטר במקום ה-20 הריאלי.

"אנחנו מאמינים שנשיג את 55 הקולות החסרים", הוסיפו מקורביה. "לא יכול להיות שיומיים אחרי תוצאות האמת הדברים משתנים ופתאום מגלים שלא ספרו חלק מהקולות. זה הזוי. אנחנו מבקשים לעשות בדיקה מחדש בעצמנו. כל בר דעת מבין שיש פה בעיה. משהו פה לא דפק".

העשירייה המובילה המעודכנת של הליכוד לכנס (חדשות 2)

לאחר הספירה החוזרת שהסתיימה אמש סמוך לחצות, נקבע בנוסף כי חבר הכנסת דני דנון עלה מהמקום העשירי למקום התשיעי, ואילו ח"כ יריב לוין שודרג אף הוא ותפס את המקום האחרון בעשירייה הראשונה. השניים דחקו למעשה את מקורבו של נתניהו, סגן השר צחי הנגבי, אל מחוץ לרשימת עשרת המדורגים הראשונים.