הספירה החוזרת בליכוד: דנון ולוין בעשירייה הראשונה, חוטובלי בחוץ

מספירה חוזרת של עשרות הקלפיות בפריימריז של מפלגת השלטון, זכו חברי הכנסת דני דנון ויריב לוין בשדרוג ועלו לעשירייה הראשונה. סגנית השר ציפי חוטובלי ניהלה מאבק עד הרגע האחרון עם אבי דיכטר, שניצח אותה ב-55 קולות. חוטובלי תערער על כשירות הקלפי בבית ג'אן ותטען כי ההצבעות בה זויפו

העשירייה המעודכנת של הליכוד לכנסת ה-20 (חדשות 2)

שינויים ברשימת הליכוד לכנסת לאחר הספירה החוזרת: מספירת עשרות הקלפיות שלגביהן עלה חשד לאי סדרים עולה כי התרחשו מספר שינויים קלים ברשימת הליכוד לכנסת ה-20.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

לאחר הספירה נקבע כי חבר הכנסת דני דנון עלה מהמקום העשירי למקום התשיעי, ואילו ח"כ יריב לוין שודרג אף הוא ותפס את המקום האחרון בעשירייה הראשונה. השניים דחקו למעשה את מקורבו של נתניהו, סגן השר צחי הנגבי, אל מחוץ לרשימת עשרת המדורגים הראשונים.

קרב צמוד התנהל עד הרגע האחרון ממש בין סגנית השר ציפי חוטובלי לשר לשעבר אבי דיכטר, שניצח לבסוף ב-55 קולות בלבד ונותר במקום ה-20 ברשימה לכנסת. חוטובלי נותרה במקום ה-26, שנחשב לא ריאלי על פי כל הסקרים.

ראש בראש עד הסוף. חוטובלי ודיכטר (פלאש 90 מארק ישראל סאלם)

על חלק מהקלפיות שנספרו יוגשו ערעורים בבית הדין של הליכוד, זאת עקב טענות לזיוף של הקלפי בבית ג'אן - שם מוביל דיכטר על חוטובלי בכ-140 קולות. אם הקלפי תיפסל - חוטובלי תזכה במקום ה-20 ברשימה במקומו של דיכטר.