דליה איציק פורשת מהחיים הפוליטיים

ח"כ דליה איציק הבינה אתמול כי לא תשתלב במקום ריאלי ברשימת מפלגת קדימה בבחירות הקרובות. היום היא החליטה לפרוש מהחיים הפוליטיים ולמקורביה סיפרה כי היא זקוקה לפסק זמן. גם חכ" רוני בראון הודיע היום על פרישתו מקדימה

דליה איציק. פורשת (חדשות 2)

הכנסת ממשיכה לאבד את ותיקי הפוליטיקאים: ח"כ דליה איציק (קדימה) הודיעה היום כי היא פורשת מהחיים הפוליטיים, לאחר שהבינה כי היא אינה צפויה להתברג ברשימת קדימה בבחירות הקרובות. למקורביה סיפרה איציק בימים האחרונים כי היא לוקחת פסק זמן מהחיים הפוליטיים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אתמול, במהלך גיבוש רשימת המפלגה על ידי הוועדה המסדרת, פרץ ויכוח סביב שיבוצה של איציק. יושב הראש שאול מופז החליט להטיל וטו על שילובה ברשימה, וכשהבינה איציק כי אין לה סיכוי ריאלי להשתלב בה - החליטה לפרוש.

זמן לא רב לאחר הודעתה של איציק, הודיע גם חברה לסיעה ח"כ רוני בראון על פרשיתו מקדימה. גם הוא צפוי לסיים את דרכו במערכת הפוליטית.

בינתיים, נמשכים המאמצים של הרגע האחרון לגבש גוש שמאל-מרכז לבחירות הקרובות. ברקע הסקרים שמראים כי גוש הימין מנצח בבחירות, החליטה מפלגת העבודה לדחות את ועידת המפלגה שתוכננה מהערב למחר, כדי למצות את ניסיונות האיחוד לגוש מרכז-שמאל.