אחיינו של ישי הותקף בכנס ש"ס

צעיר בן 20, אחיינו של שר הפנים אלי ישי, הותקף במהלך כנס בחירות של המפלגה בירושלים עד שאיבד את הכרתו, כך דווח בגלי צה"ל. הוא נפצע קל ופונה לבית החולים. בכנס עצמו פעילים קראו בשמו של דרעי וקטעו את נאומו של ישי – בעוד עשרות קראו בשמו של ישי. הרב יוסף החליט כי ישי, דרעי ואטיאס יובילו יחד את המפלגה

אחדות? דרעי וישי, ארכיון (יעקב כהן, אתר 'בחדרי )

אירוע בחירות של ש"ס בירושלים הדרדר לאלימות: אחיינו של שר הפנים אלי ישי הותקף באלימות על ידי פעילים אחרים של המפלגה ואיבד את הכרתו, כך דווח בגלי צה"ל. הוא נפגע קל, ופונה לבית החולים הדסה עין כרם בבירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כינוס הבחירות של ש"ס היה אמור לייצג את האחדות ושיתוף הפעולה בהנהגה המשולשת החדשה בש"ס: אלי ישי, אריה דרעי ואריאל אטיאס, כשהרב עובדיה יוסף עדיין לא החליט מי יוצב כמספר אחת ברשימת המפלגה לכנסת, אך האירועים בשולי הכינוס הצביעו על מציאות אחרת לחלוטין במפלגה.

אחיינו של אלי ישי, צעיר בן 20, הניף ככל הנראה שלט התומך בדודו. פעילים אחרים במפלגה, שלא ברור לאיזה מחנה הם משתייכים, תקפו את הצעיר עד שאיבד את הכרתו וקרעו את השלט מידיו. אמבולנס שהוזעק למקום פינה אותו לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים שם הוא מטופל במצב קל.

גם במהלך הכינוס האחדות לא שלטה בכיפה: מאות צעירים קראו בשמו של אריה דרעי, מולם עשרות קראו בשמו של ישי - כל זאת בזמן שהשלושה הפגינו אחדות על הבמה מול המצלמות, החזיקו ידיים והבטיחו כי ימי המחלוקות בש"ס נמצאים מאחור.