מקרובי יו"ר העבודה: "יחימוביץ' לא תיכנע לסחיטה ואיומים"

פרסום ראשון: בעקבות דבריו של עמיר פרץ בתכנית פגוש את העיתונות בהם תקף את יו"ר מפלגתו, ביטלה הבוקר יחימוביץ' את המפגש המתוכנן עימו. "היא לא תיכנס לסחיטה, זה לא הסגנון שלה", טענו מקורביה

העימות בצמרת בעבודה מגיע לשיא חדש: יו"ר המפלגה, ח"כ שלי יחימוביץ', ביטלה הבוקר פגישה שהייתה אמורה להתקיים עם עמיר פרץ, זאת בעקבות ההתבטאויות התקיפות נגדה בימים האחרונים מאז פרסום תוצאות הבחירות המקדימות לרשימת המפלגה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מקרוביה של יחימוביץ' יוצאים הבוקר נגד דבריו של פרץ בתכנית "פגוש את העיתונות" שם דרש מיחימוביץ' להתחייב שלא להצטרף לממשלת נתניהו וליברמן ולהציג את מצעה המדיני של המפלגה.

"יחימוביץ' לא תיכנע לסחיטה ואיומים", הדגישו המקורבים. "זה לא הסגנון המקובל עליה במפלגה דמוקרטית". לטענתם, מדובר בניסיון של פרץ למנוע מיחימוביץ' להגיע להישג אליו הגיע בראשות העבודה - 19 מנדטים.

מקורבי פרץ דחו את הטענות שעלו נגדו וטענו כי אין לו כל כוונה ליצור פילוג במפלגה.

במפלגת העבודה הביעו אמש חשש מפילוג, על רקע הדברים שהשמיע פרץ נגד יחימוביץ'. המועמד מספר שתיים ברשימה, יצחק (בוז'י) הרצוג, קרא לשים סוף למחנאות ולאחד שורות לקראת הבחירות. "חברי מפלגת העבודה לא מוכנים לסבול התנהגות המקלקלת את השורות", אמר בתגובה.