פרץ נגד שלי: "הבהירי עמדות המפלגה"

האם מתממש החשש ממחנאות במפלגת העבודה? יממה לאחר פרסום תוצאות הפריימריז, תוקף הערב ח"כ עמיר פרץ את יו"ר מפלגתו שלי יחימוביץ' וקורא לה להיות ברורה יותר במסריה. "צריך לומר בפירוש שלא ניכנס לממשלת נתניהו", הוא אומר. "שלא תסתפק באמירות סתמיות. צריך להציג תכנית שלום"

יממה בלבד חלפה מאז התפרסמו תוצאות הפריימריז במפלגת העבודה - והחשש ממחנאות במפלגה הולך וגובר. ח"כ עמיר פרץ תוקף הערב את יו"ר המפלגה ח"כ שלי יחימוביץ' ודורש ממנה להבהיר את עמדות המפלגה בתחום המדיני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"צריך לומר בפירוש שאיננו יכולים להיות חלק מממשלת נתניהו, נקודה", אמר הערב פרץ בראיון לתכנית "פגוש את העיתונות". "אם צריך להיות באופוזיציה - נהיה שם. אני לא זוכר מה היו ההישגים של שרי העבודה בממשלת נתניהו".

אלא שכאן לא הסתיימה הביקורת של פרץ. "אני רוצה לראות תכנית שלום", הוא אמר בפנייה ליושבת ראש המפלגה שלו. "אני לא רוצה לראות אמירות סתמיות. שיהיה ברור שאנחנו נגד התנחלויות, ולהציג תכנית שלום מפורטת. זה טוב למפלגה - אני אשכנע בזאת את שלי".

אתמול הצהירה יחימוביץ' כי היא מרוצה מרשימת המפלגה בפריימריז, ברקע הטענות כי מדובר ברשימה "שמאלנית מדי". בריאיון לאולפן שישי הסבירה כי בתום הפריימריז התקבלה רשימת מועמדים מגוונת ומאוזנת, ואף הכחישה את היריבות המיוחסת לה ולמי שדורגה במקום החמישי ברשימתה - מרב מיכאלי.