יחימוביץ' מבקרת את ברק: "פרישתו מאפשרת אלטרנטיבה שלטונית"

בשתי הזדמנויות התייחסה היום יושבת ראש העובדה להודעתו הדרמטית של אהוד ברק על פרישה מהפוליטיקה. בפעם הראשונה הביעה יחימוביץ' צער על עזיבתו ואמרה כי הוא "תרם רבות לביטחון המדינה", ואילו בפעם השנייה אמרה כי עזיבתו "אפשרה למפלגה לפרוח"

יחימוביץ' מבקרת את ברק (חדשות 2)

בשעות הבוקר, לאחר הכרזתו של אהוד ברק על פרישתו מהחיים הפוליטיים, הביעה יושבת ראש מפלגת העבודה שלי יחימוביץ' צער על ההחלטה. הערב היא משנה את הטון ומותחת עליו ביקורת. יחימוביץ' אמרה כי  "עזיבתו של ברק אפשרה למפלגת העבודה לפרוח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

באירוע השקת מטה הבחירות של מפלגת העבודה התייחסה יחימוביץ בפעם השנייה היום להודעתו הדרמטית של אהוד ברק ואמרה כי היא "מודה לברק פעמיים, פעם אחת על כך שעם פרישתו מהמפלגה הוא אפשר לה להשתקם, לפרוח ולהציע אלטרנטיבה שלטונית ופעם שנייה על תרומתו הגדולה לצה"ל ולביטחון ישראל".

יחימוביץ' הבוקר: "מקווה שברק ימשיך לתרום" 

לעומת זאת מוקדם יותר, פרסמה יחימוביץ' הודעה בה הביעה צער על החלטתו של שר הביטחון ויו"ר מפלגת העצמאות. "ברק, החייל המעוטר בעולם ואחת הדמויות הביטחוניות המוערכות בזירה הבינלאומית, תרם לצה"ל ולביטחון המדינה יותר ממה שהציבור ידע אי פעם", נכתב. "את ניסיונו הרב הביא עמו למשרד הביטחון, שם נהג בשיקול דעת ובמקצועיות. עוד איחלה יחימוביץ' לברק הצלחה בדרכו החדשה, ואמרה כי היא מקווה שימשיך לתרום מיכולותיו למדינת ישראל בעת הצורך".

במסיבת עיתונאים שכינס הבוקר הכריז אהוד ברק על פרישה מהחיים הפוליטיים אחרי 47 שנים. הוא ציין כי הפרישה באה על רקע רצונו להקדיש יותר זמן למשפחתו.