ח"כ ציפי חוטובלי: "מקבלת את רצון הבוחר באהבה"

לאחר שלא הצליחה להגיע למקום ריאלי ברשימת מפלגת הליכוד, מתייחסת לראשונה סגנית שר התחבורה לתוצאות הפריימריז. "בחיים הציבוריים יש עליות ומורדות", כתבה בעמוד הפייסבוק שלה. "הדבר החשוב הוא לומר תודה"

"יש עליות ומורדות בחיים הציבוריים". חוטו (פלאש 90)

מפסידה בכבוד: לאחר שלא הצליחה להתברג למקום ריאלי ברשימת הליכוד לכנסת, סגנית השר ציפי חוטובלי ביקשה היום (שישי) להודות לבוחריה ולהבטיח ששליחותה, כפי שהגדירה אותה, לא הסתיימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"הדבר החשוב ביותר מבחינתי אחרי קבלת תוצאות הבחירות הוא להגיד לכם תודה", כתבה חוטובלי בעמוד הפייסבוק שלה. "כנבחרת ציבור הרגשתי שליחה שלכם לאורך כל השנים".

"בחיים הציבוריים יש עליות ומורדות", המשיכה חוטובלי, שהגיעה למקום ה-26 ברשימה, עם 19,331 קולות. "אני מקבלת את רצון הבוחר באהבה, ומאחלת לליכוד לנצח ולנתניהו להוביל את הממשלה הבאה. היה לי העונג לשרת את המדינה בכנסת ישראל".

"רימו את התוצאות". פייגלין (פלאש 90 יונתן סינדלר)

מי שלא קיבל את תוצאות הפריימריז באותה הבנה היה חבר הכנסת משה פייגלין, שגם הוא מצא עצמו בתחתית הרשימה. "ראש הממשלה באמצע הלילה התערב ולחץ על השופט בשיחה של 20 דקות", אמר אחד ממקורביו. "רימו את התוצאות. ראש הממשלה לא רצה את פייגלין ודאג לשלוט בתוצאות". מקורב אחר אמר כי "יכול להיות שזה קשור לפעילות חיסול".

עם סיום ספירת כל הקולות בבחירות המקדימות בליכוד התבררה הרשימה המלאה של המפלגה לכנסת. המנצח הגדול במרוץ הוא שר הפנים גלעד ארדן שהגיע ראשון. אחריו ברשימה יולי אדלשטיין, ישראל כץ, מירי רגב וסילבן שלום.