רגב אחרי ההישג: "אהיה שרה"

חברת הכנסת מירי רגב, שהתברגה בחמישייה הראשונה ברשימת הליכוד, כבר מחממת מנועים לקראת היום שלאחר הבחירות. "אני בטוחה ומאמינה שנתניהו ימנה אותי לשרה", אמרה אחרי פרסום תוצאות הפריימריז. "ראש הממשלה לא יכול שלא לכבד את רצון הבוחרים"

אחרי ההישג הגדול שלה בבחירות לרשימת הליכוד לכנסת הבאה - מקום חמישי - חברת הכנסת מירי רגב כבר מסמנת את היעד הבא. בריאיון לתכנית "שש" עם עודד בן עמי היא הצהירה כי אין לה ספק שתכהן כשרה בממשלה הבאה: "אני בטוחה ומאמינה שנתניהו ימנה אותי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מה שחשוב הוא שאני הבת היקירה של ציבור הבוחרים", ציינה חברת הכנסת לאחר פרסום התוצאות. "בוחרי הליכוד הביעו את אמונם בי. את זה אני אוהבת ועל כך אני שמחה ומודה להם". בנוגע לסיכוייה להתמנות לתפקיד בכיר בממשלה אמרה רגב: "ראש הממשלה לא יכול שלא לכבד את רצון הבוחרים".

על העדפותיה מבחינת התפקיד שתקבל אמרה רגב כי "לו הייתה ניתנת לי האפשרות, הייתי לוקחת את תיקים שנוגעים בתעסוקה, שבירת מונופולים ובניית הארץ וטיפול בדיור. אלה נושאים שמעניינים אותי ואני מקדמת במסגרת ועדת הפנים. זה אינטרס של כל הליכוד שאתמנה לשרה כי אני מביאה הרבה קולות".

"האמירות שלי הוסיפו לי הרבה מאוד קולות"

חברת הכנסת גם הגיבה לכך שהמועמדים שהתברגו בראש הרשימה מזוהים עם עמדות ימניות ואמרה שהרשימה מייצגת את צביונה של המפלגה. "זוהי רשימה ימנית שבהחלט דוגלת בשמירה על ארץ ישראל, בעליית יהודים להר הבית ובשמירה על ירושלים מאוחדת", היא הדגישה. "אנחנו מייצגים את העמדות המסורתיות של הליכוד ואנחנו נבוא עם אמירות מאוד ברורות בנושאים האלה לציבור".

רגב הדפה את הביקורת שנמתחה על התבטאויותיה השנויות במחלוקת לאורך השנים והבהירה כי "האמירות שלי הוסיפו לי הרבה מאוד קולות. הייתי דוברת צה"ל. האמירות שלי בעניין זועבי, זחאלקה והח"כים הערבים נוגעות להרבה מאוד אזרחים. לא יכול להיות שיהיו סוסים טרויאנים בכנסת ישראל. לא מתכוונת להיות מעונבת ולהתעלם מהציבור שבחר בי".