המסרונים בין הראשונים בליכוד

על אף שספירת הקולות בפריימריז בליכוד טרם הסתיימה, כבר ניתן לקבוע כי גלעד ארדן ויולי אדלשטיין הם המנצחים הגדולים של הבחירות. למרות הקרב הצמוד על המקום השני ברשימת המפלגה לכנסת, השניים דווקא החליטו לפרגן

ההתכתבות בין אדלשטיין לארדן (חדשות 2)

יושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין שלח הודעה לשר גלעד ארדן, על רקע המרוץ הצמוד בין השניים בבחירות המקדימות בליכוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שיחת המסרונים בין השניים, שמסתמן כי התברגו לשלישייה הראשונה ברשימת המפלגה לכנסת, החלה לאחר שאדלשטיין שלח לארדן לינק לשיר "נד נד" שחיבר חיים נחמן ביאליק - לאור העליות והירידות במספר הקולות שקיבלו בפריימריז.

בתגובה לשיר ענה לו ארדן: "חזק! איך אתה? כוסס ציפורניים?". אדלשטיין השיב: "לא תאמין, מחזיק לך אצבעות". לאחר מכן הגיב השר: "כנ"ל. מה שחשוב זה שהליכוד ינצח". אדלשטיין ענה בחזרה: "אכן, בלי זה כל התוצאות של היום לא שוות. שיהיה בצלחה לכולנו".

קרב צמוד (פלאש 90 יונתן סינדלר)

לאורך כל שעות ספירת הקלפיות הפרידו קולות בודדים בין אדלשטיין לארדן. הספירה החלה אמש (רביעי) בשעה 22:00, וגם בשעה זו היא נמשכת באופן ידני ובקצב איטי, בעוד המועמדים מחכים במתח לגלות היכן הם מוקמו ברשימה. 55% ממתפקדי הליכוד הצביעו בבחירות הפנימיות ובחרו את יו"ר המפלגה ואת רשימת המפלגה ב-600 קלפיות שהוצבו ב-115 מוקדים ברחבי הארץ. התוצאות הסופיות צפויות להתפרסם במהלך היום.