"רשימה מאוזנת של מפלגת שלטון"

זהות יושב ראש הליכוד כבר נקבעה סופית, והבוקר נתניהו נשא את נאום הניצחון במצודת זאב בתל אביב. "הוכחנו שהדמוקרטיה מנצחת את הדיקטטורה של מפלגות האווירה", אמר

בעוד הקרב על צמרת רשימת הליכוד לכנסת נמשך, מקום היושב ראש כבר הובטח. ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא הבוקר את נאום הניצחון ממצודת זאב בתל אביב. "הוכחנו לאזרחי ישראל שהדמוקטיה מנצחת את הדיקטטורה של מפלגות האווירה שנופלות כפטריות אחרי הגשם", אמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נתניהו לא הסתיר את גאוותו מהרשימה. "זו הרשימה הטובה ביותר מכל המפלגות, שתעזור לנו לנצח את השמאל בראשות הרצוג ולבני", הוסיף. "בחרנו רשימה מאוזנת של מפלגת שלטון שיכולה להמשיך להוביל את מדינת ישראל".

ספירת הקלפיות בפריימריז בליכוד החלה אמש (רביעי) בשעה 22:00. 55% ממתפקדי הליכוד הצביעו בבחירות הפנימיות ובחרו את יו"ר המפלגה ואת רשימת המפלגה ב-600 קלפיות שהוצבו ב-115 מוקדים ברחבי הארץ. התוצאות הסופיות צפויות להתפרסם במהלך היום.

"מאחל לנתניהו בהצלחה"

כשעה לאחר סגירת הקלפיות, המתמודד על ראשות הליכוד ח"כ דני דנון כבר הכריז על הפסדו ונראה היה שבנימין נתניהו הבטיח את המשך דרכו כיו"ר התנועה. "אני מאחל לנתניהו בהצלחה", אמר דנון. "נפעל יחדיו כמפלגה מאוחדת מול השמאל, מול בוז'י, מול ציפי. נהיה ליכוד אחד גדול מול כל השמאל".

המועמדים ממתינים במתח לראות היכן יתברגו ברשימה. מי יגיע למקום ריאלי, ומי יתפלל להצלחה סוחפת במיוחד בבחירות. המתמודדות ברשימה מצפות לראות מי תירש את מקומה של לימור לבנת ותהיה האישה הראשונה של הליכוד.