עדי קול פורשת: "חוויה מעצימה"

חברת הכנסת מ"יש עתיד" הודיעה שהחליטה לעזוב את החיים הפוליטיים אחרי קדנציה אחת של שנתיים: "הגעתי למסקנה כי החיים הפרלמנטריים אינם מתאימים לי בשלב זה של חיי". היא הודתה ללפיד ולחברי סיעתה על "האמון וההזדמנות שניתנו לי"

פורשת מהפוליטיקה: "תודה על האמון" (ורדי כהנא)

אחרי קדנציה אחת בכנסת, שנמשכה שנתיים בלבד, הודיעה הערב (שלישי) חברת הכנסת עדי קול מ"יש עתיד" כי החליטה לעזוב את החיים הפוליטיים ו"לחזור לעשייה החינוכית חברתית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במכתב ששיגרה לחברי הסיעה הודתה להם קול על שנתיים נפלאות של עשייה: "אני מודה על התמיכה הרבה שקיבלתי בכל מקום אליו הגעתי, ולכם על השותפות לדרך. השנתיים האחרונות היו עבורי חוויה מעצימה שחשפה אותי לפן נוסף של עשייה ציבורית, ואפשרה לי להגיע לתחומי עיסוק מגוונים".

בפוסט בפייסבוק כתבה קול: "אחרי לבטים רבים הגעתי להחלטה לא פשוטה, שלא להתמודד על מקום בכנסת הבאה. הגעתי למסקנה כי החיים הפרלמנטריים אינם מתאימים לי בשלב זה של חיי, ואני מוצאת שהאפקטיביות של העשייה החברתית אותה אני רוצה להוביל, תהיה גדולה לא פחות בשטח מאשר בשדה החקיקה. לכן החלטתי לוותר על מקומי ברשימת "יש עתיד" לכנסת ה-20, ובימים האחרונים הודעתי על כך ליו"ר המפלגה יאיר לפיד, ויו"ר הסיעה עופר שלח".

היא הודתה ללפיד "על האמון וההזדמנות שניתנו לי", ולחברי סיעתה "על השותפות לדרך".