פרסום ראשון: מגעים לאיחוד בין לבני לבין לפיד

לחדשות 2 נודע כי יושבת-ראש קדימה לשעבר ומנהיג "יש עתיד" דנו ביניהם באפשרות לחבור לרשימה אחת, אם הסקרים ינבאו כי המהלך יוכל להדיח את הליכוד מהשלטון. הכרעה צפויה להתקבל עד ליום שני הקרוב

האם לרשימת "יש עתיד" תצטרף שחקנית מפתח שתוכל להביא להכרעת נתניהו בבחירות הקרובות? לחדשות 2 נודע כי בין יאיר לפיד לבין ציפי לבני התנהלו לאחרונה גישושים לקראת מהלך אפשרי של איחוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההידברות בין שני האישים בנושא החלה כשנפגשו באירוע פרטי שערך הרב שי פירון, שככל הנראה יתמודד גם הוא ברשימת "יש עתיד" לכנסת - חרף העובדה שטרם התקבל אישור רשמי לכך.

בהמשך, התנהלו חילופי מסרים בין מקורב אישי ללבני לבין לפיד - שהסתכמו בכך שבשני הצדדים לא פוסלים את האפשרות להתאחד. המועד לכך יהיה, ככל הנראה, סמוך מאוד לבחירות - אם הסקרים יינבאו כי השניים יוכלו ליצור יחד גוש אלקטורלי שיידחק את הליכוד מהשלטון.

כל אחד רוצה את המקום הראשון

לבני אומנם דנה בסוגיית חזרתה האפשרית לחיים הפוליטיים בפגישת עבודה שקיימה עם חיים רמון, אך עם זאת טרם קיבלה החלטה סופית אם להתמודד.

באשר למגעים עם לפיד, מהשיחות שהתקיימו ביניהם עולה כי הן הוא והן לבני מצפים כל אחד שהשני יפנה להם את המקום הראשון ברשימה. הכרעה סופית בנושא תתקבל עד ליום שני הקרוב.